درباره بتاتیک

مینا رجائی

مینا رجائی هستم، هم بنیان گذار بتاتیک!

بعد از اتمام دانشگاه وارد صنعت شدم و همون ابتدا یه سفر به چین داشتم تا دانش خودم رو در حوزه دیودهای نوری کامل کنم و کارم رو  با توسعه این تکنولوژی در کشور آغاز کردم. بعد از گذشت 4 سال و تجربه همکاری با کارخانجاتی از قبیل سایپا، اسنوا، ایران خودرو و ... با تکنولوژی هوش مصنوعی و بازاریابی دیجیتال آشنا شدم و تصمیم گرفتم دوباره یه سفر کاری درست و حسابی داشته باشم! نتیجه این سفر شده بتاتیک که در اون مدیریت بخش برندینگ، بازاریابی، امور مشتریان و منابع انسانی با من هستش. خیلی ممنون میشم اگر پیشنهاداتون رو از طریق ایمیل یا لینکدین با من به اشتراک بزارید.

رضا جلالی هستم، هم بنیان گذار بتاتیک!

از همون روزهای اول که با دنیای دیجیتال آشنا شدم فهمیدم همون جاییه که مدتهاست دنبالشم! به خاطر همین از دوره دکتری مکانیک انصراف دادم و تمام تمرکزم رو روی استارت آپی در حوزه گجت های هوشمند گذاشتم. بعد از گذشت 4 سال و تجربه همکاری با دیجی کالا، بامیلو، تخفیفان، یکتانت و ... تصمیم گرفتم وارد حوزه خدمات بشم که نتیجه اون شده بتاتیک! در اینجا مدیریت بخش های فنی، محصول، محتوا و دوره های آموزشی با من هستش. خیلی خوشحال میشم از طریق لینکدین یا ایمیل با هم در ارتباط باشیم.

رضا جلالی

داستان ما!

چی شد که بتاتیک خلق شد!

اگر در دنیای جذاب بازاریابی دیجیتال فعال هستید، احتمالا پویایی این صنعت یکی از دلایل جذب شما به این عرصه بوده اما با گذشت زمان و تجربه تغییرات سریع تکنولوژی، ترکیبی از حس دلهره و کلافگی را تجربه کردید و این نگرانی در شما ایجاد شده که ممکنه از این جریان عقب بمانم!

اگر به تاریخچه زبان های برنامه نویسی به عنوان یکی از اساسی ترین مولفه های دنیای دیجیتال دقت کنید، متوجه می شوید که حس شما کاملا منطقی بوده و افراد زیادی هستند که مثل شما فکر می کنند!

سرعت تکنولوژی VS سرعت یادگیری

این نمودار به خوبی نشان می دهد که سرعت تغییرات تکنولوژی بسیار بیشتر از سرعت یادگیری آن است و همین عامل موجب شده تا 87% کسب و کار های تکنولوژی محور، با کمبود نیروی ماهر مواجه باشند! البته که این آمار مربوط به اکوسیستم پیشرفته ای مثل سیلیکون ولی و کشور آمریکاست و در کشور ما آمار مشخصی برای این حوزه منتشر نشده اما می توان حدس زد شرایط نه باید خیلی متفاوت باشد!

پس اگر تصمیم گرفته اید در حوزه بازاریابی دیجیتال حرفه ای باشید!
باید فرآیند یادگیری را به صورت پیوسته و مداوم دنبال کنید 🙂

چطور انجامش بدیم ؟!

چه گزینه هایی پیش روی شماست؟

آموزش های رایگان

آموزش های رایگان

با وجود نمونه های مفید بسیار! غالبا محتوای آن ها ماهیت علمی مشخصی نداشته و آموزش ها بدون دسته بندی ارائه می شود. درنتیجه برای یک جریان پیوسته یادگیری، گزینه مطمئنی نیستند!

دوره های حضوری

دوره های حضوری

در کنار مزایای متفاوت خود، دو چالش نسبتا بزرگ دارند! بسیار هزینه بر بوده و زمان زیادی از برنامه شما را اِشغال خواهند کرد، درنتیجه نمی توانند روش مناسبی در یادگیری پیوسته برای افراد شاغل باشند!

وبینار و دوره های آنلاین

وبینار و دوره های آنلاین

با قابلیت مقیاس پذیری و ارائه آنلاین خود، در هزینه ها و زمان صرفه جویی کرده اند. اما کماکان زمان بندی جلسات و شکل ارائه محتوا بر اساس برنامه، مدل یادگیری و نیازهای شما شخصی سازی نشده است!

به نظر میرسه هیچ کدوم از این روش ها مناسب نیستند 🙁

بتاتیک

خب حالا چه کنیم ؟!

یک دوره آموزشی برای آنکه بتواند یادگیری پیوسته و هدفمند را فراهم کند! چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

artist-box-image-02

علمی و معتبر

بازاریابی یک علم است و یادگیری اصول و قواعد آن باید بر اساس چهارچوب های علمی و استاندارد انجام شود. دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی با تجربه بالایی که در این حوزه دارند، بهترین مراجع برای یادگیری این علم هستند.
artist-box-image-01

مقرون به صرفه

می توان به راحتی به جای پرداخت شهریه های بالا و متفاوت برای هر دوره و هر مهارت، با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه یک سرویس آنلاین، بدون دغدغه و با کمترین هزینه ممکن، جریان پیوسته یادگیری را دنبال کرد.
artist-box-image-03

بدون اتلاف وقت

اگر هنوز درمورد میکرولرنینگ نشنیده اید این آمار قطعا برای شما جذاب خواهد بود که هر 1 ساعت ویدیوی آموزشی کپسولی معادل با 3.5 ساعت دوره آموزشی عادی است. یعنی با میکرولرنینگ به جای 1 مهارت، 3 مهارت را یاد بگیرید.
متناسب با برنامه کاربر

متناسب با برنامه روزانه کاربر

به جای آنکه برنامه روزانه یا کاری خود را با دوره های آموزشی هماهنگ کنید، با شرکت در یک دوره ویدیوی آنلاین، می توانید به راحتی یادگیری را با برنامه خود هماهنگ کنید. هر زمان که فرصت، حوصله و انرژی دارید، وقت مطالعه است مهم نیست 5 صبح باشد، 6 عصر یا نیمه شب!
متناسب با هوش کاربر

متناسب با مدل یادگیری کاربر

وجود تفاوت های فردی از نظر هوش، شخصیت، استعداد، قدرت یادگیری مطالب و ... امری اجتناب ناپذیر در فرآیند آموزش است درنتیجه نحوه ارائه مطالب باید به حدی منعطف باشد که هر کاربر بر اساس سبک و سرعت خود یادگیری را دنبال کند. ویژگی که در دوره های ویدیوی آنلاین به خوبی فراهم شده است.
artist-box-image-04

هدفمند بر اساس مدل T-Shape

بررسی های متفاوت نشان داده افراد با ساختار مهارتی T-Shape عملکرد بسیار بهتری نسبت به افراد عادی دارند. درنتیجه برای یادگیری هدفمند، باید مسیر آموزشی بر اساس مدل مهارتی T-Shape هر عنوان شغلی دسته بندی و ارائه شود تا مطمئن باشید مهارتی را یاد گرفته اید که به آن نیاز دارید.

همه این ویژگی ها در کنار هم میشه بتاتیک 😉

برای تمام افرادی که به دنبال یادگیری هوشمندانه مهارت های بازاریابی دیجیتال هستند!

بتاتیک یک پلتفرم آموزش آنلاین است که ...​

علمی و معتبر

تمامی دوره های آموزشی آن از دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی انتخاب شده است!
مشاهده دوره ها

بدون اتلاف وقت

تمامی دوره ها به صورت میکرولرنینگ و در قالب ویدیوهای کپسولی 5 الی 20 دقیقه ای به شکل آنلاین ارائه می شود!
مشاهده دوره ها

مقرون به صرفه

تنها کافی است یک اشتراک ماهانه یا سالانه خرید کنید تا تمام دوره ها، آزمون ها، تحلیل ها و سایر امکانات سایت بتاتیک به شکل کاملا نامحدود برای شما فعال شود.
مشاهده تعرفه ها

هدفمند بر اساس T-Shape مهارتی

هر کاربر با شرکت در آزمون های مهارت سنجی که توسط هوش مصنوعی بتا طراحی می شود، نقاط ضعف و قوت T-Shape مهارتی خود را شناسایی کرده و با بررسی کارنامه مهارتی و مقایسه عملکرد خود با سایر کاربران، مسیر آموزشی اختصاصی خود را طراحی می کند!
ورود به مهارت سنجی

متناسب با مدل یادگیری شما!

هر کاربر با شرکت در تست های شخصیت شناسی ، به هوش مصنوعی بتا اجازه می دهد تا با جنبه های مختلف رفتاری، استعدادی و مدل های یادگیری او آشنا شود تا در طول مسیر آموزش، با انجام یک سری تغییرات مطمئن شود، جریان یادگیری به صورت پیوسته و هدفمند دنبال می شود.
ورود به استعدادیابی

مقایسه بتاتیک با کسب و کارهای مشابه در یک نگاه!

چرا این اسم؟

کلمه بتاتیک از کجا اومده؟

بتاتیک یک کلمه ابداعی است که ریشه اصلی آن از هوش مصنوعی بتا گرفته شده که قلب تپنده این استارت آپ به حساب میاد. اما چرا بتا؟

احتمالا درمورد پروتوهای آلفا و بتا در فیزیک کوانتوم شنیده باشید! پرتو آلفا توانایی عبور از یک ورقه کاغذ را ندارد اما پرتوی بتا می تواند به راحتی از آن عبور کند! اگر ما آدم ها نسخه آلفا باشیم، قطعا هوش مصنوعی نسخه بتا خواهد بود که از سطح محاسبات کاغذی به راحتی عبور کرده و می تواند پشت پرده اعداد و تحلیل ها را واکاوی کند!

در اینجا هوش مصنوعی بتا با تحلیل داده ها و مقایسه حجم گسترده ای از اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا هوشمندانه اهداف خود را تیک بزنید. این داستان کلمه بتاتیک است!

هدفت رو هوشمندانه
تیک بزن!

باعث افتخار ماست که تو هم عضوی از تیم ما باشی!

فقط کافیه که فرم زیر را پر کنید! خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت!

مرحله 1 از 2

اطلاعات فردی

(ضروری)
استان محل سکونت(ضروری)