تفکر طراحی

تفکر طراحی

تفکر طراحی

توضیحات دوره

تدوین استراتژی یکی از مهم ترین وظایف مدیران در هر سازمانی است. علاوه بر آن استراتژی صحیح برای زندگی شخصی نیز مهارتی است که هر شخص باید به درستی از آن بهره ببرد. دوره آموزشی تفکر طراحی سعی بر این دارد تا نگاه جدیدی را به ساختارهای تدوین استراتژی شما اضافه کند. خلاقیت و نوآوری را هدف قرار داده و برای آن ساختار تعریف می کند. در این دوره  از مدیریت ریسک گرفته تا اصول تصمیم گیری و ابزارهای تحلیلی و اجرایی به طور کامل تفسیر خواهد شد. مدرس این دوره موسسه تحقیقاتی Darden school در دانشگاه پنسلوانیاست که به عنوان مشاور سالها با بزرگترین شرکت های تجاری دنیا همکاری می کند از همین رو، در آموزش مهارت، تماما از مثال ها و مطالب واقعی برای بیان محتوا استفاده کرده است که جذابیت آن را دوچندان می کند.
 
این دوره آموزشی در 4 فصل ارائه شده که هر فصل شامل درس هایی به صورت ویدئو و مقاله است. روند این دوره آموزشی به این صورت است که شما در ابتدا در آزمون اولیه شرکت می کنید تا بتاتیک بتواند سطح شما را در این مهارت مشخص بسنجد و سپس با توجه به سطح مهارتی شما، برنامه آموزشی اختصاصی شما طراحی و در اختیار شما در پنل کاربریتون قرار می گیرد.
در هر فصل از شما آزمونی ساده جهت ارزیابی نحوه مطالعه و کمک به بهبود روند آموزشی گرفته می شود و در انتهای دوره آموزشی، آزمون نهایی و جامع وجود دارد که مطابق با نکات و محتوایی است که مطالعه کردید، در صورت قبولی در این آزمون برای شما گواهی پذیرش در دوره صادر شده و می توانید نشان داشتن سطح مهارتی در این دوره آموزشی را در کارنامه خود مشاهده کنید.

همچنین در صورتی که برای مهاجرت و تکمیل مدارک و یا به هر دلیل دیگر  تمایل داشته باشید گواهی اصلی از دانشگاه وارتون را مستقیما دریافت کنید، با توجه به اینکه همان دوره را مستقیما آموزش دیدید و پذیرفته شدید بتاتیک راه را برای شما آسان کرده است. درصورت تمایل می توانید در پنل کاربری خود برای ما تیکت بفرستید تا مسیر اخذ گواهی برای شما باز شود.

 
این دوره برگرفته از دوره آموزشی ساخته شده در Darden school است که دانشکده ی کسب و کار در دانشگاه پنسیلوینیا می باشد که به عنوان مهد تفکر طراحی در دنیا شناخته می شود و متخصصیت بتاتیک با بررسی و آنالیز این دوره سعی بر این داشتند علاوه بر اینکه شما را به راحتی و با زبان فارسی با این دوره ی اصلی آشنا کنند، مقالاتی روان و ساده جهت تفهیم بهتر و اثر بخشی بیشتر در اختیار شما قرار بدهند تا بتوانید در هر زمان و با سرعت و شرایط خود در این دوره شرکت کنید و این تخصص را کسب کنید.
 
داردن
توجه: نتایج دوره که در بالای صفحه دوره شما قرار می گیرد بر اساس میزان امتیاز دریافتی شما در آزمون های فصلی می باشد.
آزمون نهایی، آزمونی جامع جهت بررسی مهارت شما در هریک از بخش های تخصصی تفکر طراحی می باشد که توصیه می شود  پس از پایان تمامی درس ها و آزمون های فصلی در آن شرکت کنید.

 

نکات آزمون های فصلی:

  1. در صفحه آزمون در صورتی که سوالی را پاسخ داده با زدن گزینه بعدی می توانید سوال بعدی را مشاهده نمائید.
  2. درصورتی که نیاز به مرور سوال قبلی داشتید گزینه قبلی را کلیک نمائید.
  3. با کلیک کردن بر روی گزینه تکمیل، امتیاز شما محاصبه می شود و نمره شما اعلام می شود پس لطفا پس از اتمام سوالات بر روی تکمیل کلیک کنید.
  4.  در صورتی که بخواهید سوالی را نادیده بگیرید می توانید از گزینه رد کردن استفاده نمائید.
هفته اول این دوره به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است ، برای مطالعه تمام فصل های دوره تفکر طراحی و شرکت در آزمون ها و استفاده از سایر امکانات سایت باید عضویت ماهانه و یا سالانه داشته باشید.

 

The Darden School (University of Virginia)
مدرسه کسب و کار داردن مرتبط با دانشگاه ویرجینیا در Charlottesville، ویرجینیا است و در مقاطع MBA و Ph.D به تربیت دانشجو می‌پردازد. این مدرسه در سال ۱۹۵۵ تأسیس شد و به نامکلگیت وایتهد داردن جونیور، نماینده سابق کنگره، فرماندار ویرجینیا و رئیس سابق دانشگاه نام گذاری شد.

نظرات

متوسط امتیازات

0
(0 امتیاز)

جزئیات امتیازات

0
0
0
0
0
قیمت رایگان
مدرس The Darden School (University of Virginia)
مدت زمان 8 ساعت
سخنرانی 23
ثبت نام شده 48 دانشجو
زبان فارسی