دانش بازاریابی

دانش بازاریابی

دانش بازاریابی

چند نکته!

  • توصیه می شود پیش از شروع دوره در آزمون مهارت سنجی دانش بازاریابی شرکت کرده تا پس از تعیین سطح و آشنایی با نقاط ضعف و قوت خود، هوشمندانه تر مسیر آموزش را دنبال کنید.
  • این دوره در قالب ویدیوهای آموزشی به زبان اصلی و انگلیسی توسط اساتید دانشکده کسب و کار Wharton از دانشگاه Pennsylvania ارائه شده است که محتوای آن توسط متخصصین بتاتیک ترجمه و زیرنویس فارسی و انگلیسی برای هر ویدیو در اختیار شما قرار گرفته است.
  • علاوه بر فیلم آموزشی، محتوای تدریس شده توسط اساتید، به صورت کاملا روان و ساده در قالب یک مقاله و به زبان فارسی به هر بخش اضافه شده است تا پس از مشاهده هر فیلم آمورشی با خواندن مقاله بتوانید درک بیشتری از مطالب داشته باشید.
  • در پایان دوره، مجدد در آزمون مهارت سنجی دانش بازاریابی شرکت خواهید کرد که با مشخص شدن نمره و سطح مهارتی، گواهی پذیرش به صورت رایگان با درج اطلاعات و سطح مهارتی شما صادر خواهد شد. همچنین درصورت کسب حداقل سطح تخصص، نشان مهارتی دانش بازاریابی نیز به رزومه شما اضافه خواهد شد.
  • در صورتی که برای مهاجرت و یا تکمیل مدارک خود تمایل به دریافت گواهی بین المللی و معتبر Coursera و دانشگاه Wharton را دارید، با توجه به اینکه دوره اورجینال را آموزش دیده و پذیرفته شده اید، بتاتیک راه را برای شما آسان کرده است. تنها کافی است در پنل کاربری خود برای ما تیکت بفرستید تا مسیر اخذ گواهی برای شما باز شود.
The Wharton School (University of Pennsylvania)
مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا قدیمی‌ترین و معتبرین مدارس بازرگانی و مدیریت و اقتصاد جهان است.در حقیقت در رشته های مدیریتی و اقتصادی رتبه ۱ دنیا را در اختیار دارد. این مدرسه متعلق به دانشگاه پنسیلوانیا، از دانشگاه‌های خصوصی آیوی لیگ، بوده، و در سال ۱۸۸۱ تأسیس و در شهر فیلادلفیا قرار دارد.

نظرات

متوسط امتیازات

0
(0 امتیاز)

جزئیات امتیازات

0
0
0
0
0
قیمت رایگان
مدرس The Wharton School (University of Pennsylvania)
مدت زمان 13 ساعت
سخنرانی 42
ثبت نام شده 23 دانشجو
زبان فارسی