ثبت نام استخدامی محتوا – شرکت بتاتیک

استخدام کارشناس تولید محتوا

بتاتیک | Betatik

پنل ثبت نام و ارسال رزومه

فرم ثبت نام در موقعیت شغلی

مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است!

هر آنچه باید بدانید!

راهنمای آزمون های اسخدامی کارشناس محتوا

همان طور که اشاره شد، فرآیند آزمون های استخدامی این موقعیتان شغلی، تنها شامل 3 آزمون است. پس از ثبت نام اولیه  که یک سری اطلاعات کلی به همراه روزمه شما در آن ثبت خواهد شد، وارد آزمون های مهارت سنجی و شخصیت شناسی خواهید شد که شامل آزمون های زیر است:

مهارت سنجی

  1. اصول بازاریابی محتوا: در این آزمون، مهارت شما در 3 حوزه استراتژی و برنامه ریزی محتوا، اصول فنی محتوا نویسی و تبلیغ و تحلیل محتوا ارزیابی خواهد شد. نمره شما در این آزمون یکی از معیارهای اصلی ارزیابی کلی خواهد بود!
  2. مهارت های 5 گانه تولید محتوا: در این آزمون مهارت شما در 5 حوزه، بازاریابی درونگرا، بازاریابی ویدیویی، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، اصول طراحی گرافیک و اصول کلی سئو ارزیابی خواهد شد. برخی از این مهارت ها ضروری و برخی به عنوان یک نمره مثبت برای شما در نظر گرفته خواهند شد.

شخصیت شناسی

  1. هوش چندگانه گاردنر: تشخیص هوش های برتر شما در 8 حوزه زبانی کلامی، منطقی ریاضی، موسیقیایی، بدنی جنبشی، تصویری فضایی، بین فردی، درون فردی و طبیعت گرا

مرجع سوالات

سوالات آزمون ها از دوره های آنلاین موسسات و دانشگاه های معتبر که در Coursera ،Hubspot ،Google Garage و ... ارائه می شود، استخراج شده اند. سطح سوالات نیز با توجه به میانگین پاسخ های شرکت کنندگان به صورت خودکار توسط هوش مصنوعی بتا مشخص می شود.