ثبت نام شرکت نمونه

شرکت نمونه

استخدام کارشناس محتوا

فرآیند آزمون های استخدامی شامل سه مرحله ثبت نام اولیه، مهارت سنجی و شخصیت شناسی

قبل از اینکه شروع کنی!

برای اینکه بتوانیم نتایج آزمون شما را ثبت کرده و آنالیز کنیم، لازمه اول ثبت نام کنید! یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

سریع و کاملا رایگان هستش و از این صفحه خارج نمی شوید!

هر آنچه باید بدانید!

راهنمای آزمون های اسخدامی کارشناس محتوا

همان طور که اشاره شد، فرآیند آزمون های استخدامی این موقعیت شغلی، شامل 3 مرحله خواهد بود. مرحله اول ثبت نام اولیه است که یک سری اطلاعات کلی به همراه روزمه شما ثبت خواهد شد. پس از آن به انتخاب خود وارد آزمون های مهارت سنجی و شخصیت شناسی خواهید شد که شامل آزمون های زیر است:

مهارت سنجی

  1. اصول بازاریابی محتوا: در این آزمون، مهارت شما در 3 حوزه استراتژی و برنامه ریزی محتوا، اصول فنی محتوا نویسی و تبلیغ و تحلیل محتوا ارزیابی خواهد شد. نمره شما در این آزمون یکی از معیارهای اصلی ارزیابی کلی خواهد بود!
  2. مهارت های 5 گانه تولید محتوا: در این آزمون مهارت شما در 5 حوزه، بازاریابی درونگرا، بازاریابی ویدیویی، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، اصول طراحی گرافیک و اصول کلی سئو ارزیابی خواهد شد. برخی از این مهارت ها ضروری و برخی به عنوان یک نمره مثبت برای شما در نظر گرفته خواهند شد.
  3. اصول پایه بازاریابی دیجیتال: در کنار آزمون های تخصصی محتوا، مهارت های شما در حوزه بازاریابی دیجیتال نیز در 4 زیرشاخه دانش پایه بازاریابی، استراتژی دیجیتال، آنالیز داده و نوآوری با تفکر طراحی نیز ارزیابی خواهد شد. این مهارت ها به عنوان مفاهیم پایه برای حضور در این موقعیت شغلی در نظر گرفته شده است.

مهارت های تولید محتوا

اصول بازاریابی محتوا

شخصیت شناسی

  1. هوش چندگانه گاردنر: تشخیص هوش های برتر شما در 8 حوزه زبانی کلامی، منطقی ریاضی، موسیقیایی، بدنی جنبشی، تصویری فضایی، بین فردی، درون فردی و طبیعت گرا
  2. آزمون NEO: ارزیابی شخصیتی شما در 5 حوزه روان نژندی، تطبیق پذیری، مسئولیت پذیری، اشتیاق به تجربیات تازه و برون گرایی یا درون گرایی

هوش چندگانه گاردنر

تست شخصیت شناسی NEO

آشنایی با آزمون ها!

آزمون هوشمند مهارت سنجی

این آزمون با آنچه تا الان تجربه کرده اید متفاوت است! سوالات آزمون از قبل طراحی نشده، بلکه در حین آزمون هوش مصنوعی، پاسخ های شما را بررسی کرده و با مقایسه آن با عملکرد سایر شرکت کننده ها، سوالات بعدی را انتخاب خواهد کرد تا در کمترین زمان با بهترین دقت، نقاط قوت و ضعف شما شناسایی شود.

تحلیل نتایج

شامل نمره کل، سطح مهارتی، نمره در زیرشاخه ها و مقایسه آن با عملکرد سایرین

بانک سوالات

سوالات آزمون ها مستقیما از سوالات دوره های آنلاین دانشگاه های معتبر که در وب سایت Coursera برگزار می شود، استخراج شده اند. سطح سوالات نیز با توجه به میانگین پاسخ های شرکت کنندگان به صورت خودکار توسط هوش مصنوعی بتا مشخص می شود.