ثبت نام استخدامی گرافیست – شرکت شتابدهنده فردوسی

شتابدهنده کسب و کار فردوسی

استخدام گرافیست

شتابدهنده کسب و کار فردوسی
Ferdowsi Business Accelerator

پنل ثبت نام و ارسال رزومه

فرم ثبت نام در موقعیت شغلی

به بخش ثبت نام اولیه آزمون استخدامی خوش آمدید!

در این فرآیند استخدامی، ترکیبی از چند آزمون مهارت سنجی و شخصیت شناسی را طراحی کرده ایم که با شرکت در این آزمون ها، علاوه بر اینکه به ما کمک خواهید کرد تا فرآیند جذب را هدفمندتر دنبال کنیم، شما نیز می توانید از نتایج جالب توجه این آزمون ها بهره ببرید و درنهایت هر دو، پیش بینی بهتری از آینده این همکاری احتمالی داشته باشیم.

برای ورود به بخش ثبت نام، وارد اکانت کاربری خود شوید و اگر حساب کاربری ندارید، خیلی راحت با کلیک روی "ثبت نام" یکی بسازید.

هر آنچه باید بدانید!

راهنمای آزمون های استخدامی گرافیست

همان طور که اشاره شد، فرآیند آزمون های استخدامی این موقعیتان شغلی، تنها شامل 4 آزمون است. پس از ثبت نام اولیه  که یک سری اطلاعات کلی به همراه روزمه شما در آن ثبت خواهد شد، وارد آزمون های مهارت سنجی و شخصیت شناسی خواهید شد که شامل آزمون های زیر است:

مهارت سنجی

  1. اصول طراحی گرافیک: در این آزمون مهارت شما در 4 حوزه مهارت های تایپوگرافی، شکل شناسی، رنگ شناسی و طراحی گرافیک ارزیابی خواهد شد. نمره شما در این آزمون یکی از معیارهای اصلی ارزیابی کلی خواهد بود!
  2. آشنایی با استراتژی محتوا: در این آزمون، مهارت شما در 4 حوزه آشنایی با استراتژی تولید محتوا، داستان سرایی، اصول فنی تولید محتوا و اصول پایه بازاریابی محتوا ارزیابی خواهد شد.برخی از این مهارت ها ضروری و برخی به عنوان یک نمره مثبت برای شما در نظر گرفته خواهند شد.

شخصیت شناسی

  1. هوش چندگانه گاردنر: تشخیص هوش های برتر شما در 8 حوزه زبانی کلامی، منطقی ریاضی، موسیقیایی، بدنی جنبشی، تصویری فضایی، بین فردی، درون فردی و طبیعت گرا
  2. آزمون نئو:

    تشخیص 5 عامل اصلی شخصیت شامل روان نژندی، تطبیق پذیری، مسئولیت پذیری، اشتیاق به تجربیات تازه، برون گرایی و درونگرایی 

مرجع سوالات

سوالات آزمون ها از دوره های آنلاین موسسات و دانشگاه های معتبر که در Coursera ،Hubspot ،Google Garage و ... ارائه می شود، استخراج شده اند. سطح سوالات نیز با توجه به میانگین پاسخ های شرکت کنندگان به صورت خودکار توسط هوش مصنوعی بتا مشخص می شود.