پلتفرم هوشمند استعدادیابی شغلی

نسخه ویژه کارآموزی

20+ موقعیت کارآموزی

در شرکت های دارای تاییدیه

استخدام پس از پایان دوره

ثبت نام

انتخاب شغل

طراحی مسیر شغلی

انتخاب شرکت

شرکت در کارآموزی

شرکت در آزمون ها

مشاوره آنلاین

دعوت به مصاحبه

مشاهده دوره های انلاین

استخدام

راهنمای ثبت نام:

1

انتخاب شغل

2

شرکت در آزمون ها

3

طراحی مسیر شغلی

4

مشاوره آنلاین

5

انتخاب شرکت

6

دعوت به مصاحبه

7

شرکت در کارآموزی

8

مشاهده دوره های انلاین

استخدام

شرکت هایی که میزبان مهارت آموزی شما خواهند بود:

تعرفه خدمات

شرکت در آزمون ها
100%
تناسب سنجی با 620 عنوان شغلی
100%
بانک اطلاعاتی مشاغل (درآمد دلاری و ریالی، استایل کاری و ...)
100%
جلسه مشاوره آنلاین یا تلفنی
100%
طراحی مسیر توسعه مهارتی
100%
معرفی به کسب و کار ها
100%
صدور گواهی و معرفی نامه
100%
مشاهده صنایع پیشنهادی
100%
بانک اطلاعاتی مشاغل (درآمد دلاری و ریالی، استایل کاری و ...)
100%
تحلیل اختصاصی هوش مصنوعی
100%
نتایج تحلیلی آزمون ها
100%
طراحی مسیر توسعه مهارتی
100%

هوشمندانه رشد کن!

جشنواره تابستانی

290,000 تومان

135,000 تومان

نظر شرکت کنندگان درمورد پلتفرم:

مسیر توسعه مهارتی که طراحی میکنه مخصوصا بخش مهارت های نرمش جالب بود برام و به نظرم خیلی میتونه به دوره کارآموزی نظم بده و هدفمندش کنه!
سینا حسینی
کارآموز برنامه نویسی
اینکه بر اساس ویژگی ها و توانایی هات و همچنین مسیری که مد نظر داری شرکت ها و دوره های آموزشی رو پیشنهاد میده خیلی عالیه! دقیقا می دونی باید چه کار کنی!
زهرا نریمانی
کارآموز گرافیک
آزمون مهارت های کاربردی واقعا سخت بود ولی خب نتایج جالبی داشت! یکم برای من گیج کننده بود اما اون تی شیپ مهارتی که از آخر رسم میکنه باحاله! در کل امتحان کنید به نظرم خوبه
محمد فیض بخش
کارآموز شبکه های اجتماعی
جالب ترین قسمتش دسته بندی صنایع و مشاغل بود! خیلی اطلاعات کاملی داره و برای منی که هنوز دقیقا مسیر خودم رو انتخاب نکرده بودم، دید جامع و جالبی داد! به اکثر هم سن و سال های خودم پیشنهاد میکنم تو این تست ها شرکت کنید!
بهرام شاهمیری
کارآموز مکانیک
هماهنگی که با شرکت ها دارند و اینکه خودشون معرفی میکنن باعث میشه داستان های از این شرکت به اون شرکت رفتن و ... رو نداشته باشی و خیلی سریع تر دوره ات رو شروع کنی! برای من که حداقل اینطوری بود!
مهسا فهیم زاده
کارآموز موشن گرافیک

اولین پلتفرم هدایت شغلی داده محور با رویکرد هوش مصنوعی!

ارزیابی سه بعدی

شخصیت شناسی بر اساس سه بُعد تیپ شغلی، ارزش های کاری و ویژگی های شخصیتی

دسته بندی شغلی

کامل ترین دسته بندی شغلی بر اساس 16 صنعت، 72 زیرگروه و 620 عنوان شغلی مختلف

بانک داده مشاغل

بانک اطلاعاتی درآمد ریالی و دلاری، رشته تحصیلی، سابقه کاری، استایل کاری و … فعالان هر 620 شغل​

مبتنی بر تحلیل داده

ارزیابی میزان تناسب شما با مشاغل و صنایع به کمک الگوریتم های Correlation Analysis

نتیجه تلاش متخصصان روان شناختی، تحلیل داده و IT در استارتاپ بتاتیک

سوالات متداول

این پلتفرم بر اساس اطلاعات شخصیتی، استایل کاری، مهارت های تخصصی و کاربردی حدود 300 هزار کاربر مختلف طراحی شده تا در قدم اول منطبق ترین مسیرهای شغلی که با استعدادها و علایق شما همخوانی دارند را شناسایی کند و در قدم با تحلیل دقیق نقاط و ضعف، مسیر توسعه مهارتی شما را طراحی کند. همچنین در انتها خروجی های این پلتفرم در اختیار کسب و کارها قرار خواهد گرفت تا استعدادها را شناسایی کرده و برنامه های کارآموزی و استعدادیابی خود را به صورت هدفمند دنبال کنند.

دوره های کارآموزی نیاز به پرداخت هزینه ندارند و حتی درصورت داشتن مهارت های حداقلی، حقوق ماهانه نیز برای شما در نظر گرفته خواهد شد.  صرفا برای شرکت در آزمون های ورودی و همچنین تحلیل اختصاصی پیش از ورود به دوره، نیاز به ثبت نام دارید که مبلغ آن 135 هزار تومان است.

ددر این پلتفرم حدود 620 عنوان شغلی در 16 صنعت مختلف تعریف شده است که از فناوری اطلاعات گرفته تا حوزه های فنی و پزشکی را پوشش می دهد. پس از ارزیابی اولیه و متناسب با انتخاب های خود لیستی از دوره های کارآموزی به شما پیشنهاد خواهد شد که روزانه در حال بروزرسانی بوده و برند و کسب و کارهای جدید به آن اضافه می شوند.

خیر، این طرح در تمام سطح کشور اجرا شده  و کاربران در هر نقطه از ایران که هستند کی توانند در این پلتفرم شرکت کرده و از دوره های کارآموزی حضوری که در شهر خود فعال است و یا دوره های دورکاری استفاده کنند.

حداقل زمان تعریف شده برای یک دوره کارآموزی، 110 ساعت است که بر اساس شرایط هر موقعیت شغلی، کارآموز باید روزانه حداقل 4 و حداکثر 8 ساعت در محل کار حضور داشته باشد. 

در انتهای دوره، گواهینامه از سمت بتاتیک و با مهر و تایید شرکت برگزار کننده کارآموزی برای شرکت کنندگان صادر می شود که شامل توصیه نامه، مهارت های کلیدی و ارزیابی عملکردی شماست.

هر دوره کارآموزی به طور اختصاصی برای یک موقعیت شغلی تعریف شده که نهایتا می توانند 3 نفر شرکت کننده داشته باشند. در انتهای دوره درصورت تایید صلاحیت شما، یکی از این 3 نفر استخدام و سایرین به کسب و کارهای دیگر معرفی خواهند شد.

دوره های کارآموزی در دو سطح مختلف برگزار می شوند. سطح اول مقدماتی بوده که هیچ حداقلی برای آن تعریف نشده و صرفا نتایج تناسب سنجی شغلی شما باید با ویژگی های مورد نیاز آن شغل همخوانی داشته باشد. اما در سطح دوم، نیاز به یک دانش پایه برای ورود دوره تعریف شده که در بخش اطلاعات ثبت نام هر دوره تعریف شده است.

پس از ثبت نام و شرکت در پلتفرم، نتایج آزمون ها به همراه اطلاعات تحلیلی و همچنین جلسات مشاوره برای شما برگزار می شود و درنهایت مسیر توسعه مهارتی شما طراحی می شود. که در طول این مسیر شرکت در دوره کارآموزی اجباری بوده و درصورتی که برای سطح دو انتخاب نشدید، باید در دوره های کارآموزی سطح یک شرکت کنید. 

تنها شرکت هایی مجاز به میزبانی کاراموزان هستند که در موقعیت شغلی تعریف شده، حداقل یک فرد با تجربه و سنیور داشته باشند و همچنین فرآیندهای عمومی مدیریت منابع انسانی از قبیل آموزش، کارگزینی و … تعریف شده باشد.

بله، طبق هماهنگی های انجام شده با سازمان فنی و حرفه ای کشور، پس از پایان دوره، کارآموزان می توانند در آزمون های ادواری فنی و حرفه ای شرکت کرده و درصورت قبولی مدرک این موسسه را نیز دریافت نمایند.

در هر زمانی از دوره، کارآموز می تواند باید ثبت درخواست کتبی خود در داشبورد کارآموزی ( یک تیکت پشتیبانی) از ادامه حضور در دوره انصراف داده و در صورت نیاز به سایر کسب و کارها معرفی شود.