کارنامه نهایی کاربر

استخدامی گرافیست - شتابدهنده کسب و کار فردوسی

تصویر کاربری

زهرا کرامتی پور

طراح و گرافیست

سن: 25 سال

مجرد

سابقه کاری: 0 سال

تحصیلات: کارشناسی

رشته تحصیلی: ارتباط تصویری (گرافیک)

حقوق درخواستی: 1

همراه: 09390223330

ایمیل: argenakp@gmail.com

لینکدین: ثبت نشده

وب سایت: ثبت نشده

رزومه: دانلود

بخش اول: مهارت های تخصصی

    %5

استراتژی تولید محتوا

    %60

اصول تایپوگرافی و شکل شناسی

    %50

اصول پایه گرافیک

    %43

میانگین مهارت های تخصصی

    %5

مهارت بازاریابی محتوا

    %60

مهارت های 5-گانه تولید محتوا

    %50

اصول پایه گرافیک

    %{01Content:130}

میانگین کل مهارت های تخصصی

نقاط قوت

نه خوب نه بد

 • دانش او در حوزه تایپوگرافی و شکل شناسی نسبتا مناسب است و می توان انتظار ترکیب های گرافیکی مناسبی را از او داشت. اما برای رسیدن به یک استاندارد عالی نیاز به توسعه مهارتی و تجربه بیشتری دارد.
 • تسلط او به تکنیک های طراحی گرافیک و مفاهیم رنگ شناسی نسبتا مناسب است. البته که برای اطمینان از این مورد باید نمونه کارهای او را با دقت بررسی کرد.

نقاط ضعف

 • آشنایی چندانی با استراتژی و برنامه ریزی محتوا نداشته درنتیجه نمی توان از او انتظار تدوین داستان برند، چهارچوب محتوا و به طور کلی استراتژی های تولید محتوا را داشت.

بخش دوم: هوش های چندگانه گاردنر

    %66

هوش تولید محتوا

    %58

هوش کپی رایتینگ

    %70

هوش گرافیکی و ویدیویی

    %62

هوش مدیریتی

    %66

هوش تولید محتوا

    %58

هوش کپی رایتینگ

    %70

هوش گرافیکی و ویدیویی

    %62

هوش مدیریتی

هوش کلامی - زبانیحد نیاز!
%66
هوش فضاییحد نیاز!
%76
هوش درون فردیحد نیاز!
%62
هوش میان فردی حد نیاز!
%48
هوش موسیقیاییحد نیاز!
%68
هوش طبیعت گرا
%58
هوش ریاضی - منطقی
%64
هوش بدنی - جنبشی
%46

نقاط قوت

 • ترکیب هوش کلامی–زبانی، درون فردی و فضایی او بسیار قابل توجه است و از این لحاظ می توان گفت در حوزه تولید محتوا به ویژه محتوای متنی بسیار علاقه مند و مستعد است.
 • نکته جالب توجه درمورد او این است که هوش های فضایی، درون فردی و موسیقیایی او بسیار بالاست و در نتیجه می تواند در حوزه محتواهای گرافیکی و ویدیویی نیز علاقه و استعداد ذاتی قابل توجهی داشته باشد.
 • ترکیب هوش میان فردی و درون فردی او قابل توجه است و از این نظر می تواند رهبریت یک تیم را به خوبی مدیریت کرده و با سایر اعضا ارتباط نزدیکی داشته باشد. از سوی دیگر هوش منطقی-ریاضی، فضایی و کلامی-زبانی او نیز بالا است، درنتیجه در تحلیل شرایط، ارتباط کلامی با دیگران و مدیریت فضا نیز استعداد خوبی دارد. برآیند این موارد نشان می دهد می توان در چهارچوب یک مدیر خوب نیز روی او حساب کرد.

نه خوب نه بد

 • از آنجایی که ترکیب هوش میان فردی، درون فردی و کلامی-زبانی نسبتا مناسب است می تواند در حوزه تبلیغ نویسی و کپی رایتینگ نیز مستعد و یا علاقه مند باشد. البته که نمرات او در این بخش خیلی بالا نیست و باید به صورت تجربی این مورد را بررسی کرد.

نقاط ضعف

بخش سوم: ویژگی های شخصیتی نئو

    %73

مسئولیت پذیری

    %63

روان نژندی

    %67

اشتیاق به تجربیات تازه

    %63

توافق پذیری

    %73

مسئولیت پذیری

    %63

روان نژندی

    %67

اشتیاق به تجربیات تازه

    %63

توافق پذیری

برون گرایی درون گرایی
E: %60 I: %40

بالاتر از میانگین

 • نمره بالای او در مسئولیت پذیری نشان می دهد که او فردی با وجدان، هدفمند، با اراده و مصمم است. این افراد معمولا، دقیق، خوش قول و مطمئن هستند. وظیفه شناس ها به اصول اخلاقی پای بند هستند و تا کار خود را درست و تمام انجام ندهند، آرام نمی گیرند. کار زیاد ویژگی بارز این افراد است اما باید به این موضوع دقت کنید که آن ها بیش از هرچیز موفقیت طلب هستند و باید به این نیاز آن ها پاسخ دهید.
 • نمره روان نژندی او بالاست که نشان می دهد احتمالا عقاید احساسی بسیاری داشته و کمتر می تواند رفتارها و تکانش های خود را کنترل کند. در واقع مدیریت و کنار آمدن با شرایط استرس زا کمی برای او مشکل است. اما این فقط یک روی سکه است. او پیش از انجام یک کار پیامد های مختلف آن را با دقت بررسی کرده و این گوش به زنگ بودن او با بررسی تمامی جوانب، از رخ دادن اتفاقات ناگوار تا حد ممکن پیشگیری خواهد کرد که یک مزیت و موهبت بزرگ است.
 • نمره او در شاخص اشتیاق به تجربیات به تازه بالاست. احتمالا غیرسنتی و کمی نوگرا است و دوست دارد همیشه سوال کند و آماده پذیرش عقاید جدید است. این افراد با انعطاف پذیری بالای خود ممکن است گاهی در چهارچوب سیستم کمی غیرساختارمند رفتار کنند اما از تظر روانشناسان سالم تر بوده و قابلیت رشد بیشتری دارند.
 • او نمره بالایی در توافق پذیری کسب کرده است. این دسته از افراد احتمالا و البته اساسا نوع دوست هستند! نسبت به دیگران همدردی می کنند و مشتاق هستند که به دیگران کمک کنند و معمولا باور دارند که دیگران هم می توانند کمک کننده باشند! کارهای گروهی و مشارکت با مردم را بیشتر ترجیح می دهند! افراد توافق پذیر، رفتارهای نوع دوستانه بیشتری نشان می دهند. عموماً باملاحظه و مهربان هستند. توافق پذیری عاملی بسیار مفید برای ساخت تیم و حفظ هماهنگی در گروه یا محل کار است.
 • او یک انسان کاملا برون گرا است. با جمع بودن رو دوست دارد و تمایل دارد خیلی از کارها را با جمع و در کنار بقیه افراد انجام بدهد. افراد برون‌گرا از انجام کارهای طولانی‌مدت، پشت میز نشستن و تعامل نداشتن با دیگران لذت نمی برند؛ اما اگر سرپرست یا همکارشان کاری را از آن ها بخواهد، به ‌سرعت آن را انجام می دهند! مشاغل مناسب برای افراد برون‌گرا باید ویژگی های زیر را داشته باشد:
  • داشتن روابط مداوم با مشتریان، زیردستان و همکاران!
  • داشتن فرصت برای سخنرانی در جمع!
  • داشتن محل کاری شلوغ با تعداد زیادی کارمند!
  • نیازمند چند بعدی بودن!

محدوده میانگین

پایین تر از میانگین

بخش چهارم: امتیاز کل و T-Shape ترکیبی

    %55 امتیاز کل کاربر
    %43 امتیاز مهارت های سخت
    %67 امتیاز مهارت های نرم

نمودار T-Shape ترکیبی (مهارت های نرم و سخت) کاربر

برای اینکه بتونی به راحتی نمودار T-Shape رو ببینی، بهتره گوشی رو به حالت افقی بگیری!

افقی گرفتن گوشی

سطح1: مقدماتی
سطح2: متوسط
تایپوگرافی و شکل شناسی گرافیک و رنگ شناسی اشتیاق به تجربیات تازه هوش کپی رایتینگ
سطح3: پیشرفته
مسئولیت پذیری هوش گرافیکی

نیاز به راهنمایی دارید؟ ارتباط با پشتیبانی