کارنامه نهایی کاربر

استخدامی گرافیست - شتابدهنده کسب و کار فردوسی

تصویر کاربری

معصومه اسفندیاری

مدیر محتوا

سن: 32 سال

مجرد

سابقه کاری: 10 سال

تحصیلات: کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی: مدیریت شهری

حقوق درخواستی: 1

همراه: 09153238674

ایمیل: m.esfandiyari.89@gmail.com

لینکدین: ثبت نشده

وب سایت: ثبت نشده

رزومه: دانلود

بخش اول: مهارت های تخصصی

    %80

استراتژی تولید محتوا

    %30

اصول تایپوگرافی و شکل شناسی

    %50

اصول پایه گرافیک

    %50

میانگین مهارت های تخصصی

    %80

مهارت بازاریابی محتوا

    %30

مهارت های 5-گانه تولید محتوا

    %50

اصول پایه گرافیک

    %{01Content:130}

میانگین کل مهارت های تخصصی

نقاط قوت

 • تسلط قابل قبولی به استراتژی و برنامه ریزی محتوا داشته و می توان در تدوین داستان برند، چهارچوب محتوا و به طور کلی استراتژی های تولید محتوا روی او حساب کرد!

نه خوب نه بد

 • تسلط او به تکنیک های طراحی گرافیک و مفاهیم رنگ شناسی نسبتا مناسب است. البته که برای اطمینان از این مورد باید نمونه کارهای او را با دقت بررسی کرد.

نقاط ضعف

 • دانش او در حوزه تایپوگرافی و شکل شناسی خیلی بالا نیست و شاید بتواند بر اساس تجربه و استعداد خود طرح های مناسبی بزند اما برای رسیدن به یک استاندارد قابل قبول، نیاز به توسعه مهارتی خواهد داشت.

بخش دوم: هوش های چندگانه گاردنر

    %81

هوش تولید محتوا

    %69

هوش کپی رایتینگ

    %77

هوش گرافیکی و ویدیویی

    %70

هوش مدیریتی

    %81

هوش تولید محتوا

    %69

هوش کپی رایتینگ

    %77

هوش گرافیکی و ویدیویی

    %70

هوش مدیریتی

هوش کلامی - زبانیحد نیاز!
%86
هوش فضاییحد نیاز!
%72
هوش درون فردیحد نیاز!
%74
هوش میان فردی حد نیاز!
%50
هوش موسیقیاییحد نیاز!
%96
هوش طبیعت گرا
%76
هوش ریاضی - منطقی
%76
هوش بدنی - جنبشی
%62

نقاط قوت

 • ترکیب هوش کلامی–زبانی، درون فردی و فضایی او بسیار قابل توجه است و از این لحاظ می توان گفت در حوزه تولید محتوا به ویژه محتوای متنی بسیار علاقه مند و مستعد است.
 • با توجه به اینکه ترکیب هوش میان فردی، درون فردی و کلامی-زبانی او بالاست می توان انتظار داشت در حوزه تبلیغ نویسی و کپی رایتینگ استعداد و علاقه قابل توجهی داشته باشد و در این حوزه می توان روی او حساب باز کرد.
 • نکته جالب توجه درمورد او این است که هوش های فضایی، درون فردی و موسیقیایی او بسیار بالاست و در نتیجه می تواند در حوزه محتواهای گرافیکی و ویدیویی نیز علاقه و استعداد ذاتی قابل توجهی داشته باشد.
 • ترکیب هوش میان فردی و درون فردی او قابل توجه است و از این نظر می تواند رهبریت یک تیم را به خوبی مدیریت کرده و با سایر اعضا ارتباط نزدیکی داشته باشد. از سوی دیگر هوش منطقی-ریاضی، فضایی و کلامی-زبانی او نیز بالا است، درنتیجه در تحلیل شرایط، ارتباط کلامی با دیگران و مدیریت فضا نیز استعداد خوبی دارد. برآیند این موارد نشان می دهد می توان در چهارچوب یک مدیر خوب نیز روی او حساب کرد.

نه خوب نه بد

نقاط ضعف

بخش سوم: ویژگی های شخصیتی نئو

    %73

مسئولیت پذیری

    %57

روان نژندی

    %53

اشتیاق به تجربیات تازه

    %67

توافق پذیری

    %73

مسئولیت پذیری

    %57

روان نژندی

    %53

اشتیاق به تجربیات تازه

    %67

توافق پذیری

برون گرایی درون گرایی
E: %65 I: %35

بالاتر از میانگین

 • نمره بالای او در مسئولیت پذیری نشان می دهد که او فردی با وجدان، هدفمند، با اراده و مصمم است. این افراد معمولا، دقیق، خوش قول و مطمئن هستند. وظیفه شناس ها به اصول اخلاقی پای بند هستند و تا کار خود را درست و تمام انجام ندهند، آرام نمی گیرند. کار زیاد ویژگی بارز این افراد است اما باید به این موضوع دقت کنید که آن ها بیش از هرچیز موفقیت طلب هستند و باید به این نیاز آن ها پاسخ دهید.
 • او نمره بالایی در توافق پذیری کسب کرده است. این دسته از افراد احتمالا و البته اساسا نوع دوست هستند! نسبت به دیگران همدردی می کنند و مشتاق هستند که به دیگران کمک کنند و معمولا باور دارند که دیگران هم می توانند کمک کننده باشند! کارهای گروهی و مشارکت با مردم را بیشتر ترجیح می دهند! افراد توافق پذیر، رفتارهای نوع دوستانه بیشتری نشان می دهند. عموماً باملاحظه و مهربان هستند. توافق پذیری عاملی بسیار مفید برای ساخت تیم و حفظ هماهنگی در گروه یا محل کار است.
 • او یک انسان کاملا برون گرا است. با جمع بودن رو دوست دارد و تمایل دارد خیلی از کارها را با جمع و در کنار بقیه افراد انجام بدهد. افراد برون‌گرا از انجام کارهای طولانی‌مدت، پشت میز نشستن و تعامل نداشتن با دیگران لذت نمی برند؛ اما اگر سرپرست یا همکارشان کاری را از آن ها بخواهد، به ‌سرعت آن را انجام می دهند! مشاغل مناسب برای افراد برون‌گرا باید ویژگی های زیر را داشته باشد:
  • داشتن روابط مداوم با مشتریان، زیردستان و همکاران!
  • داشتن فرصت برای سخنرانی در جمع!
  • داشتن محل کاری شلوغ با تعداد زیادی کارمند!
  • نیازمند چند بعدی بودن!

محدوده میانگین

 • نمره روان نژندی او نشان می دهد که در هر دو ویژگی روان آزردگی و ثبات هیجانی را تقریبا به صورت مساوی دارد! احتمالا هیجانات او گاهی پایدار است و گاهی نه! ممکن است خیلی آدم خوشحال و آرامی نباشد اما بی شک ناراحت و نا آرام هم نیست! به طور کلی در این عامل متوسط است!
 • نمره او در شاخص اشتیاق به تجربیات تازه متوسط است درنتیجه نه خیلی محافظه کار بوده و نه خیلی از تجربه های جدید هراس دارد. این دسته از افراد گاهی محافظه کار شده و از امتحان کردن چیزهای جدید دوری می کنند که البته بیشتر بستگی به شرایط و عوامل موجود دارد و البته گاهی دوست دارند به سمت ایده های نو رفته و دربارهای مسیرهای جدید پیش رو فکر می کنند.

پایین تر از میانگین

بخش چهارم: امتیاز کل و T-Shape ترکیبی

    %59 امتیاز کل کاربر
    %50 امتیاز مهارت های سخت
    %68 امتیاز مهارت های نرم

نمودار T-Shape ترکیبی (مهارت های نرم و سخت) کاربر

برای اینکه بتونی به راحتی نمودار T-Shape رو ببینی، بهتره گوشی رو به حالت افقی بگیری!

افقی گرفتن گوشی

سطح1: مقدماتی
سطح2: متوسط
گرافیک و رنگ شناسی اشتیاق به تجربیات تازه هوش کپی رایتینگ
سطح3: پیشرفته
اصول تولید محتوا مسئولیت پذیری هوش گرافیکی

نیاز به راهنمایی دارید؟ ارتباط با پشتیبانی