کارنامه نهایی کاربر

تصویر کاربری

افسانه هاشمیان

محتوا نویس

سن: 34 سال

مجرد

سابقه کاری: 7 سال

تحصیلات: دکتری

رشته تحصیلی: آينده پژوهي

حقوق درخواستی: 8 میلیون تومان و بالاتر

همراه: 09101231119

ایمیل: afsanehashemian@gmail.com

لینکدین: ثبت نشده

وب سایت: ثبت نشده

رزومه: دانلود

بخش اول: مهارت های تخصصی

استراتژی محتوا حد نیاز!
%65
نگارش و نویسندگی حد نیاز!
%70
تبلیغ و تحلیل محتوا حد نیاز!
%80
اصول فنی محتوا حد نیاز!
%75
شبکه های اجتماعی حد نیاز!
%70
اصول سئو حد نیاز!
%70
بازاریابی درونگرا حد نیاز!
%65
بازاریابی ویدیویی حد نیاز!
%75

نقاط قوت

 • آشنایی او با علم نگارش فارسی بسیار قابل توجه است و تسلط او به مهارت نویسندگی به حدی است که می توان انتظار مقالات و متن های عمیق و ارزشمندی را از سمت او داشت.
 • او دانش بسیار خوبی در حوزه اصول فنی محتوا نویسی دارد و می توان انتظار داشت محتواهای او کاملا استاندارد و حساب شده باشند به طوری که هم کاربران از آن ها لذت ببرند و هم موتورهای جستجو به سرعت آن ها را در لیست نتایج به نمایش بگذراند.
 • پیش بینی می شود که تسلط مناسبی در حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز داشته باشد و می توان روی این حوزه نیز روی او حساب کرد.
 • آشنایی او با اصول سئو در محتوانویسی و نحوه کار موتورهای جستجو بسیار مناسب بوده و می توان انتظار مقالات و محتواهایی را داشت که برای رتبه گرفتن در موتورهای جستجو کاملا بهینه شده اند.
 • تسلط او به اصول بازاریابی ویدیویی نیز بسیار مناسب بوده و در بخش تولید محتواهای بصری نیز می توان روی او حساب کرد.

نه خوب نه بد

 • با موضوع استراتژی و برنامه ریزی محتوا آشناست اما تسلط کافی به این موضوع ندارد، در نتیجه در حوزه تدوین داستان برند، چهارچوب محتوا و برنامه بلندمدت محتوا نیاز به کمک خواهد داشت اما می تواند آن ها را مدیریت کند.
 • با ماهیت بازاریابی درونگرا آشنایی دارد اما به این حوزه مسلط نیست و در برنامه ریزی قیف بازاریابی و تدوین برنامه بلند مدت محتوا به توسعه مهارتی و کمک نیاز خواهد داشت.

نقاط ضعف

نتایج آزمون زبان انگلیسی


نمره آزمون: 64%
سطح شما: B1 (Independent)

این افراد می توانند نکات اصلی یک صحبت را که البته قبلا تا حدودی باهاش آشنا بودند را بفهمند. عموما این افراد در مسافرت ها و در شرایط مختلف می توانند تا حدودی تعامل را انجام دهند. افراد در این سطح درباره موضوعاتی ساده توانایی نوشتن به زبان انگلیسی را دارند. همچنین این افراد می توانند تا حدودی درباره تجربیاتشون و امید و آرزوهاشون صحبت کنند و تا حدودی می توانند توضیحات و دلایل عقاید خودشون را به زبان انگلیسی بیان کنند.

نتیجه آزمون واندرلیک (توانایی-شناختی)

آزمون واندرلیک یک آزمون توانایی-شناختی است که در آن 50 سوال از موضوعات اطلاعات عمومی و شناخت سریع، سوالات منطقی، استدلال کلامی و زبانی و سوالات ریاضی، در اختیار کاربر قرار گرفته و او 12 دقیقه فرصت دارد تا به این سوالات پاسخ دهد. عملکرد کاربر در این آزمون بیانگر سطح توانایی و هوش او برای مدیریت وظایف محوله و پروژه های کاری است که به طور مثال برای سطوح مدیریتی نمرات بالاتر از 70% و برای سطوح کارشناسی و دفتری نمرات بین 35% الی 50% نیز کافی خواهد بود. برای موقعیت شغلی شما یعنی کارشناس تولید محتوا، حداقل نمره % مورد نیاز است!
نمره آزمون: %
%

کاربر حداقل نمره مورد نیاز برای این موقعیت شغلی را کسب کرده است.

نتیجه آزمون رغبت سنجی شغلی

    رغبت سنجی شغلی با هدف ارزیابی انگیزه کاربر برای موقعیت های شغلی مختلف و میزان سازگاری شغل با علایق و روحیات او انجام می شود. ساختار علمی آزمون بر مبنای مدل RIASEC بنا شده است که در آن ضرایب ارزیابی متناسب با موقعیت شغلی شما یعنی کارشناس تولید محتوا تنظیم شده و توسط هوش مصنوعی بتا محاسبه می شود. برای موقعیت شغلی کارشناس تولید محتوا تیپ های، باید مد نظر قرار گیرد که نمره نهایی آزمون نیز بر اساس میانگین نمرات کاربر در همین تیپ محاسبه شده است.
نمره آزمون: %
%

نمرات کاربر در 6 تیپ شغلی

واقع گرا:%
جستجوگر:%
هنری:%
اجتماعی:%
جسور:%
قراردادی:%

نمره کاربر در 3 تیپ مورد نظر، از حد لازم بسیار پایین تر بوده لذا ممکن است رغبت و انگیزه کافی برای کار در این موقعیت شغلی را نداشته باشد!

نتایج هوش هیجانی

این آزمون توسط روون بار-آن روانشناس برجسته آمریکایی طراحی شده است که برای سنجش مجموعه قابلیت‌ها، صلاحیت‌ها و مهارت‌های غیر شناختی استفاده می شود که بر توانایی شخص در کار تیمی موثر، قدرت تصمیم گیری، کنترل استرس، شبکه سازی موثر، رهبری، استقلال عملکردی، کنترل هیجانات و ... تأثیر دارند. این آزمون متناسب با موقعیت شغلی کارشناس تولید محتوا شخصی سازی شده لذا نمره آزمون بیانگر سطح هوش هیجانی کاربر نبوده و میزان مهارت غیر شناختی او برای این موقعیت شغلی را نشان می دهد. در ادامه نتایج هر بخش به همراه توضیحات تکمیلی ارائه شده است.
نمره آزمون: %
%
هوش درون فردی

نشان‌دهنده مهارت‌ها، ظرفیت‌ها و توانایی‌های درونی است که خود شامل 5 مولفه زیر می شود. با کلیک روی هر مولفه می توانید توضیحات و معرفی دقیق آن را مشاهده کنید!

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

خودآگاهی هیجانی:

این عامل به عنوان توانایی از آگاهی، شناسایی و درک احساسات تعریف شده است. در ابتدا و مهم تر از همه، خودآگاهی احساسی، توانایی تشخیص عواطف مختلف و تمایز میان آنها است. به عنوان مثال، باید بدانیم که چه زمانی عصبانی هستیم و چه زمانی ترسيده ايم و تفاوت بین اين دو که بسیاری از مردم را گیج می کند را تشخیص بدهیم. این نه تنها توانایی آگاهی از احساسات و تمایز میان آنها است، بلکه توانایی درک این است که چرا ما اين گونه احساس می کنیم. خودآگاهی عاطفی، این است كه بدانیم چه احساسی داریم، و بدانیم چه چیزی باعث این احساسات می شود.

خودشکوفایی:

این عامل به عنوان توانایی افراد برای تعیین اهداف شخصی و طي كردن مسير جهت دستیابی به آنها برای عملیاتی نمودن توانایی های بالقوه شان تعریف شده است. اساساً خودآزمايي، به ميزان واقعی پتانسیل درونی افراد مربوط میشود. تلاش برای تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه شامل ایجاد فعالیت های معنی دار و لذت بخش است. علاوه بر این، هیجان در مورد علايق، انرژی و انگیزه افراد برای ادامه آنها است. اين عامل، انرژی احساسی اي را ایجاد می کند که به افراد انگیزه می دهد تا بهترین کارشان را انجام دهند.

عزت نفس:

این عامل به عنوان توانایی افراد در خودشناسي، درک دقیق و پذیرش خودشان تعریف شده است. اين که به دقت نگاه خودمان را بررسی و ارزیابی کنیم، در نهایت منجر به پذیرش و احترام به خود میشود. در حقيقت عزت نفس، توانایی دوست داشتن خود، همان طور كه هستيم با (تمام نقاط قوت و ضعف) است. این جنبه هوش عاطفی-اجتماعی به طور مستقیم با خودآگاهی ارتباط دارد كه بر روي احساساتي از قبيل اعتماد به نفس، امنیت، قدرت درونی و تكيه كردن بر خود به صورت سالم و درست (به جای وابستگی به دیگران) تاثیر می گذارد. در عین حال باید بدانیم خودخواهی با این احساسات مترادف نیست. احساس اطمینان از خود وابسته به عزت نفس پایه است، که با یک احساس خوب شناخته شده از هویت ما به عنوان یک فرد مرتبط است.

خود ابرازگری:

این عامل بسیار مهمِ به عنوان توانایی افراد در بیان احساسات به صورت موثر و سازنده است که به طور كلي بر اساس خودآگاهی است. در واقع اين عامل توانایی ابراز احساسات، باورها و افکار و همچنین توانایی افراد برای دفاع از حقوقشان به شیوه غير مخرب است. این عامل بر پایه اعتماد به نفس، روراستی و جسارت است. جسور بودن و یا به عبارتی توانایی بیان احساسات، از سه عنصر کلیدی تشکیل شده است: توانایی بیان احساسات در سطح عاطفی، توانایی بیان باورها و عقاید در سطح شناختی، توانایی دفاع از حقوق و عدم اجازه دادن به دیگران در آزار و یا سوءاستفاده. در جسور بودن قدرت قاطعیت وجود دارد. به همین ترتیب، این یک ویژگی مهم برای رهبران است تا در تصمیم گيري قاطع و مقتدر باشند. افرادِ جسور بیش از حد تحت کنترل محيط، خجالتی یا تسلیم نیستند و قادر به ابراز احساسات خود، اغلب به طور مستقیم، سازنده، بدون تهاجم و سوء استفاده هستند. آنها در حین تعامل با دیگران ميتوانند نقطه نظرات خود را بدون ایجاد اختلالات ناخوشایند منتقل كنند. علاوه بر این، این افراد اغلب به وسيله اصول خودشون هدایت میشوند؛ جسورانه و با اعتماد به نفس عمل ميكنند که این ها ویژگی های مهم برای مدیران و رهبران است.

استقلال:

این عاملِ به عنوان توانایی افراد برای خودمختاری (تكيه برخود) و عدم وابستگی احساسی به دیگران تعریف شده است. این توانایی يعني خودمان، هدايتگر افكار و اقداماتمان باشيم. افراد مستقل در برنامه ریزی و تصمیم گیری های مهم به خودشان تكيه ميكنند. با این حال، ممکن است پیش از تصمیم گیری، نظرات دیگران را مورد بررسی قرار بدهند اما مشاوره با دیگران نشانه وابستگی در این مورد نیست. اين افراد مستقل، از چسبیدن به دیگران برای برآورده ساختن نیازهای عاطفی خود اجتناب ميكنند. توانایی مستقل بودن به درجه ی قدرت درونی افراد، اعتماد به نفس و همچنین میل به برآورده کردن انتظارات و تعهدات بدون اينكه وابسته به اين انتظارات باشند، بستگی دارد .این عامل براي يك مدير و رهبر موفق بودن و همچنین شغل هایی که نیاز به کار و تصمیم گیری های فردی دارند بسيار مهم است. کارکنان وابسته باعث می شوند که تیم ها به سختي به طور موثر و کارآمد کار کنند زیرا آنها فرایند کار گروهی را آهسته می کنند، چون به دیگران وابسته اند تا كاري را كه بايد انجام شود به آنها نشان دهند و اغلب برای تکمیل وظایف خود نیاز به کمک دارند. از سوی دیگر، افراد بیش از حد مستقل اغلب در كار هاي گروهي اعضاي مناسبي نيستند و همکاری با دیگران را دشوار میکنند. به همین ترتیب، میزان مناسبي از استقلال ، مانند بسیاری از ویژگی های ديگر انسانی، مطلوب و مورد نیاز است.

هوش میان فردی

نشانگر عملکرد و مهارت‌های میان فردی، تیم سازی، شبکه سازی و درک متقابل از دیگران است که به 3 مولفه زیر تقسیم بندی می شود. با کلیک روی هر مولفه می توانید توضیحات و معرفی دقیق آن را مشاهده کنید!

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

همدلی:

این عامل مهمِ به عنوان توانایی ما در شناخت و درک احساسات دیگران تعریف شده است . این عامل روي ماهيت ، چگونگي و چرايي احساسات ديگران متمركز است . همدل بودن به معناي فهم و درك عواطف ديگران و تشخيص نشانه های عاطفی خاصي است كه نشان ميدهند. افراد همدل برای ديگران اهمیت قائل اند ؛ آنها قادر به ابراز صميميت و مهربانی به دیگران هستند. این عامل به عنوان هسته مركزي "آگاهی اجتماعی" شناخته می شود و بر یک عضو معتبر، مسئول و وفادار در گروه بودن موثر است . این امر مستلزم در اولويت قرار دادن منافع دیگران ، در هنگام ضرورت ، و ایجاد یک تیم همکار ، کمک کننده و قابل اعتماد است . یافته های تحقیق نشان داده است که عدم همدلی، یک عامل مهم در رفتار های پرخاشگرانه، ضد اجتماعی و روانپریشی است که برای کاربردهاي تشخیصی و درماني مهم است. کمبود های جدی در همدلي به طور معمول در افراد جامعه ستيز، متجاوزان و قاتلان دیده می شود که شفقت کمی برای قربانیان خودشون قائل اند. در سمت دیگر، افرادی که بیش از حد احساس همدلي و شفقت ميكنند، اغلب به عنوان مدیران و رهبران ضعیف در نظر گرفته می شوند، به ویژه هنگامی که انتقاد كردن و نادیده نگرفتن رفتار غیر قابل قبول كاركنان ضرورت دارد و همينطور هنگام گرفتن تصمیمات دشوار مانند اخراج افراد.

مسئولیت پذیری اجتماعی:

این عامل به عنوان توانایی ما در همدردي كردن با گروه های اجتماعی، در میان دوستان، در محل کار و در جامعه تعریف شده و به معناي همکاری كردن با دیگران به صورت سازنده و مشارکتی است. این عامل شامل اقدام به شیوه ای مسئولانه می شود ، حتی اگر ما شخصا از آن نفعي نبريم . افرادی که از نظر اجتماعی خودشون رو مسئول ميدانند، به عنوان افرادي با آگاهی اجتماعی و نگران برای دیگران دیده و شناخته می شوند، که اين حالت ها خود را با تواناییِ به عهده گرفتن مسئولیت های گروهی و اجتماعی نشان ميدهد. مسئولیت اجتماعی با همدلی بسیار مرتبط است ونشان می دهد که آنها یک دامنه مفهومی بسیار مشابه را به اشتراک میزارن. بر اساس مطالعاتی که این عامل را مورد بررسی قرار دادند، مشخص شد که مسئولیت اجتماعی به فهم و درک احساسات علاوه بر آگاهی از احساسات مربوطه.

روابط بین فردی:

این مهارت پیش نیاز بسیاری از حرفه ها مانند بازاریابی ، فروش و خدمات به مشتری است. افرادی که در روابط بین فردی ضعیف هستند، اغلب به عنوان افرادي خجالتی و درونگرا ظاهر ميشن و معمولا كار كردن با آنها و در كنار آنها ناخوشایند است.

هوش توان سازگاری

نشانگر توانایی پاسخگویی مؤثر به ویژگی‌ها و نیازهای محیط با موقعیت‌های مسئله‌زا است که به 3 مولفه زیر تقسیم بندی می شود. با کلیک روی هر مولفه، می توانید توضیحات و معرفی دقیق آن را مشاهده کنید!

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

واقع گرایی:

این عاملِ ، توانایی افراد در اعتبار بخشيدن به احساساتشان و در نظر گرفتن واقعیت است كه شامل ارزیابی بین آنچه که به صورت دروني تجربه كرده اند و آنچه در دنياي خارج وجود داره می باشد. تست واقعیت، اساسا شامل تنظيم وضعیت حاضر ، تلاش برای نگه داشتن همه چیز در منظر صحیح و تجربه موارد مختلف به صورت واقعي و همانطور كه هستند، ميباشد ، بدون رويا پردازي بیش از حد و یا افکار پوچ در مورد آنها

انعطاف پذیری:

این عامل بر توانایی افراد در حل مسائل فردي و بین فردی موثر است . حل مسئله همراه با "تست واقعیت" و "انعطاف پذیری" عناصر ضروری براي سازگاری هستند . این عامل مستلزم توانایی شناسایی و تعریف مشکلات و همچنین تولید و اجرای راه حل های بالقوه است. حل مسئله مستلزم توجه به جزئیات در یک وضعیت بسیار پیچیده است و نياز به فیلترینگ سريع اطلاعات و نیز اولویت بندی يك مسیر دارد. این فرآیند با "شناخت الگو" ارتباط نزدیکی دارد و به یاد می آورد که چه چیزی در شرایط خاص بهتر کار میکند.

حل مسئله:

این عامل بر توانایی افراد در حل مسائل فردي و بین فردی موثر است . حل مسئله همراه با "تست واقعیت" و "انعطاف پذیری" عناصر ضروری براي سازگاری هستند . این عامل مستلزم توانایی شناسایی و تعریف مشکلات و همچنین تولید و اجرای راه حل های بالقوه است. حل مسئله مستلزم توجه به جزئیات در یک وضعیت بسیار پیچیده است و نياز به فیلترینگ سريع اطلاعات و نیز اولویت بندی يك مسیر دارد. این فرآیند با "شناخت الگو" ارتباط نزدیکی دارد و به یاد می آورد که چه چیزی در شرایط خاص بهتر کار میکند.

هوش مدیریت استرس

نشانگر توانایی مدیریت و مقابله مؤثر با تنش و شرایط بحرانی است که شامل 2 مولفه زیر می شود. با کلیک روی هر مولفه می توانید توضیحات و معرفی دقیق آن را مشاهده کنید!

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

کنترل تکانش:

این عاملِ ، توانایی ما در اعتبار بخشيدن به احساساتمان و در نظر گرفتن واقعیت است كه شامل ارزیابی بین آنچه که به صورت دروني تجربه كرده ايم و آنچه در دنياي خارج وجود دارد ، ميباشد. یافته های تحقیق نشان داده است که"کنترل" احساسات و تحريكات با "درک" احساسات به طور عمده ارتباط دارد. بدیهی است که به منظور عملکرد موثر، باید علاوه بر درك احساسات، آن هارا کنترل نیز کرد. کنترل تحريكات به عنوان یک عنصر مهم در توانایی رهبری ، مذاکره و حل منازعات است. مشکلات مربوط به کنترل تحريكات معمولا کاملا واضح و همينطور مخرب هستن. آنها اغلب با تحمل كم در برابر احساس عصبانيت ، تحریک پذیری، مشکلات کنترل خشم، سوء استفاده، از دست دادن کنترل خود و رفتار انفجاری و غیر قابل پیش بینی ظاهر میشن.این يك عامل کلیدی برای "هدايت كردن" در رهبریه.

تحمل فشار روانی:

این عاملِ مهم به عنوان توانایی ما برای مدیریتِ موثر و سازنده احساسات تعریف می شه . در اصل، تحمل استرس ، توانایی مقاومت و مقابله با حوادث نامطلوب و موقعیت های استرس زا است بدون آنکه در هم بشكنيم. یافته های تحقیق نشان داده که تحمل استرس به شدت با توانایی شناسایی، درک و کنترل احساسات و همچنین با توانایی مقابله با تحميل های زیست محیطی، برای تاثیر گذاري بر وقایع استرس زا و بهبود فوري وضعیت ، در ارتباطه. این بخش مهمی از هوش هیجانی و یک کیفیت ضروری براي رهبریه و رهبران توانا در مقابله با استرس، یک دارایی واقعی برای هر تیم و سازمان هستند. هنگامی که همه چیز دشوار میشه، آنها تمایل دارند که وضعیت رو کنترل کنند و وضعيت بحراني ايجاد شده را تحت تاثیر قرار بدن. این توانایی برای رهبریِ موفق ، مهم و حیاتی است و مستلزم تمرکز بر وضعیت حاضر و توجه به جزئیات به منظور ادامه و انجام کار است. با توجه به این واقعیت که زندگی و مدیریت سازمانی استرس و فشار زیادي ايجاد ميكند، رهبران موفق باید به اين توانايي دست يابند تا بتوانند گروه را زنده نگه دارند و امیدوارانه رشد کنند.

هوش خلق و خوی عمومی

نشانگر توانایی لذت بردن از زندگی و تداوم نگرش و خلق انرژی مثبت است که تحت 2 مولفه زیر ارزیابی می شود. با کلیک روی هر مولفه می توانید توضیحات و معرفی دقیق آن را مشاهده کنید!

نیاز به توسعه

نیاز به توسعه

شادمانی:

این عامل به عنوان توانایی ما برای احساس خوشحال بودن با خودمان، دیگران و به طور كلي زندگي تعریف شده است. در این زمینه، شادی ترکیبی از رضایت از خود، رضایت عمومی و توانایی لذت بردن از زندگی است. مردم خوش بخت اغلب در هر دو زمان کار و اوقات فراغت احساس راحتی می کنن و از فرصت های ساده برای لذت بردن استفاده می کنن . این عامل با یک احساس کلی از شادی و شور و شوق همراه میشه. شادی دونقش اساسی را در قلمرو عملکرد انسان ايفا میکنه. اول ، انگیزشی است، و دوم ، فشار سنج است. اولي باعث تقویت عملکرد ما با انگیزه دادن به ما میشه، در حالی که دومی به ما میگه که چقدر خوب عمل کردیم و میتونه منجر به یک احساس عمومی از خوشبختي بشه. ناتواني در تجربه شادكامي و به طور كلي مشكلات در ايجاد حالت مثبت اغلب نشان دهنده نارضايتي و گرایش های افسردگی است.

خوش بینی:

این عاملِ مهم به عنوان توانایی ما برای مدیریتِ موثر و سازنده احساسات تعریف میشه . در اصل، تحمل استرس ، توانایی مقاومت و مقابله با حوادث نامطلوب و موقعیت های استرس زا است بدون آنکه در هم بشكنيم. بین خوش بینی و توانایی برای مقابله با مشکلات ارتباطی قوی وجود دارد. خوش بینی عامل مهمی در مقابله با استرس و همينطور دستیابی به اهداف است که یک ویژگی رهبری ارزشمند و مطلوب را نشان می دهد. افراد خوش بین به طور معمول در بیشتر موقعیت ها از خودشون مطمئن هستند، اعتقاد دارند که می توانند در موقعیت های سخت قرار بگیرن، به بهترين ها اميدوارند و عموما انگیزه ای برای ادامه حتی زمانی که همه چیز دشوار میشه، دارند؛ در حالی که بدبین ها راحت تر تسليم میشن. خوش بين ها معمولا انتظار دارند که همه چیز در پایان به درستي انجام میشه. معمولاً وقتی کار جدیدي را شروع می کنن، احساس نميكنن كه شکست ميخورن. خوش بینان بسیاری از رویدادهای زندگی را مشابه با بعضی بدبینان تجربه می کنند، اما یکی از تفاوت های اساسی بین آن ها اینه که خوش بینان این شرایط را بهتر درک می کنن و اشتباهاتشان رو سریعتر بهبود می بخشند. خوش بینی کیفیتی مهم براي رهبریه، زیرا اغلب با درک دیدگاه یا مأموریتی که برای به حداکثر رساندن پتانسیل فردی و سازمانی، برای رسیدن به اهداف طراحي شده، مرتبط است. رهبرِ الهام بخش كسي است که انرژی تولید می کنه و محیط حاضر را تحت تاثیر قرار میده و به دیگران نيز القا می کند.علاوه بر این، سطح تکامل معنوی ، انجام زندگی شخصی به شیوه ای معنادار و هدفمند تاثیر مستقیمی بر خودانگیزشی دارد؛ و این شامل خودآزمايي و مولفه انگیزشی شادمانی نیز است. نقطه مقابلِ خوش بینی، بدبینی، ناامیدی و يأس است که نشانه های رایج افسردگی هستند.

مهارت های نرم

بخش دوم: هوش های چندگانه گاردنر (اختصاصی حوزه محتوا)

    %73

هوش تولید محتوا

    %74

هوش کپی رایتینگ

    %74

هوش گرافیکی و ویدیویی

    %73

هوش مدیریتی

    %73

هوش تولید محتوا

    %74

هوش کپی رایتینگ

    %74

هوش گرافیکی و ویدیویی

    %73

هوش مدیریتی

هوش کلامی - زبانیحد نیاز!
%76
هوش فضاییحد نیاز!
%67
هوش درون فردیحد نیاز!
%78
هوش میان فردی حد نیاز!
%79
هوش موسیقیاییحد نیاز!
%65
هوش طبیعت گرا
%63
هوش ریاضی - منطقی
%75
هوش بدنی - جنبشی
%68

نقاط قوت

 • ترکیب هوش کلامی–زبانی، درون فردی و فضایی او بسیار قابل توجه است و از این لحاظ می توان گفت در حوزه تولید محتوا به ویژه محتوای متنی بسیار علاقه مند و مستعد است.
 • با توجه به اینکه ترکیب هوش میان فردی، درون فردی و کلامی-زبانی او بالاست می توان انتظار داشت در حوزه تبلیغ نویسی و کپی رایتینگ استعداد و علاقه قابل توجهی داشته باشد و در این حوزه می توان روی او حساب باز کرد.
 • نکته جالب توجه درمورد او این است که هوش های فضایی، درون فردی و موسیقیایی او بسیار بالاست و در نتیجه می تواند در حوزه محتواهای گرافیکی و ویدیویی نیز علاقه و استعداد ذاتی قابل توجهی داشته باشد.
 • ترکیب هوش میان فردی و درون فردی او قابل توجه است و از این نظر می تواند رهبریت یک تیم را به خوبی مدیریت کرده و با سایر اعضا ارتباط نزدیکی داشته باشد. از سوی دیگر هوش منطقی-ریاضی، فضایی و کلامی-زبانی او نیز بالا است، درنتیجه در تحلیل شرایط، ارتباط کلامی با دیگران و مدیریت فضا نیز استعداد خوبی دارد. برآیند این موارد نشان می دهد می توان در چهارچوب یک مدیر خوب نیز روی او حساب کرد.

نه خوب نه بد

نقاط ضعف

بخش سوم: ویژگی های شخصیتی نئو

    %66

مسئولیت پذیری

    %65

روان نژندی

    %67

اشتیاق به تجربیات تازه

    %76

توافق پذیری

    %66

مسئولیت پذیری

    %65

روان نژندی

    %67

اشتیاق به تجربیات تازه

    %76

توافق پذیری

برون گرایی درون گرایی
E: %34 I: %66

بالاتر از میانگین

 • نمره بالای او در مسئولیت پذیری نشان می دهد که او فردی با وجدان، هدفمند، با اراده و مصمم است. این افراد معمولا، دقیق، خوش قول و مطمئن هستند. وظیفه شناس ها به اصول اخلاقی پای بند هستند و تا کار خود را درست و تمام انجام ندهند، آرام نمی گیرند. کار زیاد ویژگی بارز این افراد است اما باید به این موضوع دقت کنید که آن ها بیش از هرچیز موفقیت طلب هستند و باید به این نیاز آن ها پاسخ دهید.
 • نمره روان نژندی او بالاست که نشان می دهد احتمالا عقاید احساسی بسیاری داشته و کمتر می تواند رفتارها و تکانش های خود را کنترل کند. در واقع مدیریت و کنار آمدن با شرایط استرس زا کمی برای او مشکل است. اما این فقط یک روی سکه است. او پیش از انجام یک کار پیامد های مختلف آن را با دقت بررسی کرده و این گوش به زنگ بودن او با بررسی تمامی جوانب، از رخ دادن اتفاقات ناگوار تا حد ممکن پیشگیری خواهد کرد که یک مزیت و موهبت بزرگ است.
 • نمره او در شاخص اشتیاق به تجربیات به تازه بالاست. احتمالا غیرسنتی و کمی نوگرا است و دوست دارد همیشه سوال کند و آماده پذیرش عقاید جدید است. این افراد با انعطاف پذیری بالای خود ممکن است گاهی در چهارچوب سیستم کمی غیرساختارمند رفتار کنند اما از تظر روانشناسان سالم تر بوده و قابلیت رشد بیشتری دارند.
 • او نمره بالایی در توافق پذیری کسب کرده است. این دسته از افراد احتمالا و البته اساسا نوع دوست هستند! نسبت به دیگران همدردی می کنند و مشتاق هستند که به دیگران کمک کنند و معمولا باور دارند که دیگران هم می توانند کمک کننده باشند! کارهای گروهی و مشارکت با مردم را بیشتر ترجیح می دهند! افراد توافق پذیر، رفتارهای نوع دوستانه بیشتری نشان می دهند. عموماً باملاحظه و مهربان هستند. توافق پذیری عاملی بسیار مفید برای ساخت تیم و حفظ هماهنگی در گروه یا محل کار است.

محدوده میانگین

پایین تر از میانگین

 • می توان او را شخص درون گرایی دانست. افراد درون‌گرا از شرکت در جلسات تیمی یا مهمانی‌ها لذت نمی برند، اما در مکالمات یک‌به‌یک بسیار قوی عمل می‌کنند و از آن لذت می برند. افراد درون‌گرا ممکن است گاهی برای برقراری روابط با دیگران دچار چالش شده و نتوانند از فرصت ها و مزایای که در ارتباط سازی وجود دارد استفاده کنند. اما افراد درون گرا معمولا خیلی کمتر دچار فرسودگی شغلی می شوند البته که ممکن است نیاز به استراحت نیز داشته باشند چراکه کارهای خود رو به دیگران واگذار نمی کنند. شرایط کاری این افراد بهتر است ویژگی های زیر را داشته باشد:
  • بتوانند کارهای مستقل بسیاری را انجام بدهند!
  • محیط آرامی برای کار کردن داشته باشند!
  • به مهارت‌های شنیداری عالی نیاز داشته باشد!
  • بتواند هر بار روی یک کار تمرکز کند!

نتایج آزمون MBTI

برون گرا درون گرا
E: % I: %
حسی شهودی
S: % N: %
منطقی احساسی
T: % F: %
قضاوت گر ادراکی
J: % P: %

نتایج تفکر انتقادی

نمره تفکر انتقادی (از 100) :

%
    %

تحلیل

    %

ارزیابی

    %

استنتاج

    %

استدلال قیاسی

    %

استدلال استقرایی

    %

تحلیل

    %

ارزیابی

    %

استنتاج

    %

استدلال قیاسی

    %

استدلال استقرایی

بخش چهارم: امتیاز کل و T-Shape مهارتی

    %71 امتیاز کل کاربر
    %71 امتیاز مهارت های سخت
    %71 امتیاز مهارت های نرم

از انجایی که هیچ آزمون تخصصی در این فرآیند استخدامی فعال نشده است، امکان ترسیم T-Shape مهارتی وجود ندارد.

نمودار T-Shape کاربر

برای اینکه بتونی به راحتی نمودار T-Shape رو ببینی، بهتره گوشی رو به حالت افقی بگیری!

افقی گرفتن گوشی

سطح1: مقدماتی
سطح2: متوسط
استراتژی محتوا نگارش فارسی اصول فنی محتوا سئو
شبکه های اجتماعی بازاریابی درونگرا بازاریابی ویدیویی
سطح3: پیشرفته
تبلیغ و تحلیل محتوا

نیاز به راهنمایی دارید؟ ارتباط با پشتیبانی

نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید:

مشاغل بر اساس رشته تحصیلی شما فیلتر می شوند!

تمامی مشاغل و صنایع برای شما لحاظ خواهد شد!