استعدادیابی

با یک حرکت مسیر خود را پیدا کنید

و هوشمندانه اهدافتان را تیک بزنید!

فراموش نکنید!

این مرحله نیازمند صرف زمان، دقت و حوصله زیادی است!

پیش از شروع آزمون ها، 3 نکته زیر را با دقت مطالعه کنید.

انتخاب آزمون

هر آزمون با هدفی خاص در این لیست قرار داده شده است و پس تکمیل تمام آن ها نتیجه کامل حاصل خواهد شد. اما نگران نباشید، می توانید لیست کامل آزمون ها را در زمان های مختلف تکمیل کنید.

آماده سازی

دقت، صداقت و آرامش مهترین مولفه هایی هستند که تضمین کننده نتایج صحیح برای این آزمون ها خواهند بود. لذا پیش از شروع، شرایط لازم را برای خود آماده کنید.

مشاهده نتایج

نتایج اولیه به محض تکمیل هر آزمون برای شما نمایش داده خواهد شد. اما نتایج تکمیلی پس از کامل شدن تحلیل های بتا در پنل کاربری شما نمایش داده می شوند.

انتخاب کن!

لیست آزمون ها

آزمون کارآفرینی

معرفی

کارآفرینی به فرایند خلق ارزش جدید از طریق یک تلاش متعهدانه با در نظر گرفتن ریسکهای ناشی از آن اطلاق می‌شود. واژه کارآفرینی از کلمه فرانسوی "Entrepreneurs" به معنای "متعهد شدن" نشات گرفته‌است. ومیدانیم که هر فرد برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق باید مهارت هایی را از طریق آموزش کسب کند.

نتایج این آزمون

تشخیص میزان تسلط شما در

آزمون تفکر انتقادی

معرفی

تفکر انتقادی به معنای پردازش آگاهانه و منظم اطلاعات است. اطلاعاتی که از طریق مشاهده، مطالعه، ارتباطات، تجربه و استدلال به دست می آیند. تفکر انتقادی دقیقا نقطه ی مقابل تفکر منظم و روزمره است. به این معنا که همه ی انسان ها در هر لحظه در حال تفکرات خود به خودی هستند. هنگامی که آگاهانه از شیوه های تفکر استفاده کنید و به تجزیه و تحلیل وقایع بپردازید در واقع در حال استفاده از تفکر انتقادی هستید.​

نتایج این آزمون

تشخیص مهارت شما در تفکر انتقادی بر اساس 5 مولفه

آزمون خلاقیت

معرفی

خلاقیت یک مهارت است که می‌تواند توسعه پیدا کند و فرآیندی است که می‌تواند مدیریت شود. شما می‌توانید با آزمایش، کاوش، سوق دادن مفروضات به سمت احتمالات و استفاده از تخیل و تجزیه‌ی اطلاعات تبدیل به یک فرد خلاق گردید. خلاقیت در انسان به هوش، جنس، سن و سال و میزان تحصیلات بستگی ندارد. می‌توان با پرورش برخی توانایی‌ها و ویژگی‌ها در خود خلاقیت را تقویت کرده و استفاده‌های زیادی در جهت داشتن یک زندگی موفق برد.

نتایج این آزمون

تشخیص میزان خلاقیت شما

آزمون هوش هیجانی

معرفی

آزمون هوش هیجانی بار-آن که توسط روون بار-آن تهیه شده است و درواقع برای سنجش مجموعه قابلیت‌ها، صلاحیت‌ها و مهارت‌های غیر شناختی در نظر گرفته شده است که بر توانایی شخص برای موفقیت در مقابله با نیازها و فشارهای محیطی تأثیر دارند. عوامل کلیدی که این پرسشنامه ارزیابی می‌کند کارکردهای عاطفی، هیجانی و اجتماعی هستند که منجر به بهزیستی روان‌شناختی می‌گردند.

نتایج این آزمون

تشخیص 15 هوش هیجانی متناسب با 5 مولفه اصلی

آزمون هوش چندگانه گاردنر

معرفی

تست هوش گاردنر یکی از تست‌هایی است که به ویژه در محیط‌های آموزشی کاربرد زیادی دارد. بسیاری از افراد وقتی صحبت از هوش می‌شود، تصور می‌کنند هوش بالا تنها به معنی محاسبات سریع ذهنی است. اما هوارد گاردنر این تصور اشتباه را کنار زد و با ارائه نظریه هوش ‌های چندگانه خود باعث شد توجه‌ها به سمت سایر هوش‌ها هم جلب شود.

نتایج این آزمون

تشخیص هوش برتر خود ازبین

آزمون هالند

معرفی

تست هالند یکی از محبوب‌ترین تست‌های تیپ‌شناسی برای انتخاب ‌رشته تحصیلی و شغل آینده محسوب می‌شود و بدلیل سادگی و کاربردی بودن، برای طیف وسیعی از افراد قابل اجرا است. شما با انجام تست هالند، با تیپ شغلی خود آشنا شده و متوجه می شوید که با حضور در چه مشاغل و محیط‌های کاری، احساس خوشایندتری داشته و موفق‌تر هستید.

نتایج این آزمون

تشخیص تیپ شخصیتی شما از بین

آزمون NEO

معرفی

یکی از آزمون های معتبر و پرکاربرد شخصیت شناسی آزمون نئو است که بر پایۀ مدل پنج عاملی شخصیت (Big 5) تنظیم شده است و با انجام این آزمون، به پنج عامل اصلی شخصیت شما امتیاز داده می شود. ​تست نئو کاربرد گسترده‌ای در زمینه‌های فردی، شغلی، سازمانی و تحلیل رفتار گروهی انسان ها دارد.

نتایج این آزمون

تشخیص شخصیت شما در

آزمون MBTI

معرفی

MBTI در واقع یک تست نیست؛ و در آن پاسخ درست و اشتباه وجود ندارد. همچنین برخلاف بسیاری از انواع دیگر تست‌های روانشناسی، نتایج شما با هیچ هنجاری مقایسه نمی‌شود. هدف از تست MBTI این است که به‌جای مقایسه نتیجه تست خود با نتایج سایر افراد، اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت منحصربه‌فرد خود به دست بیاورید.​

نتایج این آزمون

تشخیص شخصیت شما در

نکته مثبت آزمون های بتاتیک برای من خلاصه و جمع و جور بودنشون بود که با ترکیب چند آزمون تونستم نتیجه ای که می خواستم رو بگیرم.

مریم احمدی

/ فریلسنر 

"بهترین نتیجه در بهترین برنامه استعدادیابی آنلاین" ...

4.5/5.0

4.5/5
توسط 100+ کاربر برای 280+ تست

نتایج نهایی عالی هستند.هر انچه نیاز داشتم که بدونم با تحلیل های بسیار جالبی برای من نمایش داده شد.

سینا مرادی

/ توسعه دهنده وب

با هم رشد کنیم!

نظر شما درمورد آزمون های استعدادیابی بتاتیک چیست؟

بهترین تصمیم ها زمانی گرفته می شوند که بیشترین شناخت ایجاد شده باشد. در بتاتیک هوشمندانه توانایی ها و استعدادهای خود را بشناسید.

بیشتر بدانید!

مقالات مرتبط

اشتراک در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا در خبرنامه ما عضو شوید. مقالات مرتبط با شما به طور روزانه ارسال خواهد شد!