نتایج آزمون خلاقیت

پلتفرم هوشمند مهارت سنجی بتاتیک

به بخش نتایج آزمون خلاقیت خوش اومدی!


در ادامه به طور مختصر درمورد خلاقیت توضیحاتی ارائه شده که بهتر است پیش از مشاهده نتایج آزمون، آن ها را مطالعه کنید. در انتها تاریخچه آزمون های شما قرار داده شده است که با انتخاب هر کدام، می توانید نتایج کامل آزمون خود را مشاهده کنید.

آشنایی با خلاقیت

معرفی خلاقیت

خلاقیت از ویژگی‌ها و قابلیت‌های انسان است که نقش مهمی در زندگی وی دارد. این ویژگی باعث پیشرفت انسان در تمامی عرصه‌ها می‌شود و به‌عبارتی می‌تواند کیفیت زندگی او را تعیین کند، از این رو اهمیت بسیاری دارد. خلاقیت نیز مانند «عشق» و «شادی» از آن دسته مفاهیم جذابی است که معانی متعددی دارد.

اهمیت خلاقیت

خلاقیت یکی از نیازهای زندگی و قابلیتی است که ما را از دیگر موجودات متمایز می کند. توانایی های خلاق؛ همچون سایر انواع هوش ها با اندازه های متفاوت و گوناگونی در وجود همه وجود دارد. آن چه به عهده ما واگذار می شود این است که آن را شکوفا سازیم و به خدمت خودمان بگیریم.

افزایش خلاقیت

باید بگوییم بالا بردن خلاقیت نیز یک نوع مهارت است که می‌توان آن را کسب کرد و پرورش داد. نتایج یک تحقیق مهم در دانشگاه لندن نشان می‌دهد که ما به‌صورت طبیعی موجودات خلاقی هستیم و همان‌طوری که رشد و پیشرفت می‌کنیم و در حال یادگیری هستیم درواقع خلاقیت به خرج می‌دهیم. به‌طورکلی خلاقیت یک مهارت است که می‌تواند توسعه پیدا کند و فرآیندی است که می‌تواند مدیریت شود. شما می‌توانید با آزمایش، کاوش، سوق دادن مفروضات به سمت احتمالات و استفاده از تخیل و تجزیه‌ی اطلاعات تبدیل به یک فرد خلاق گردید. خلاقیت در انسان به هوش، جنس، سن و سال و میزان تحصیلات بستگی ندارد. می‌توان با پرورش برخی توانایی‌ها و ویژگی‌ها در خود خلاقیت را تقویت کرده و استفاده‌های زیادی در جهت داشتن یک زندگی موفق برد.

در ادامه با انتخاب آزمون مورد نظر خود، می توانید میزان خلاقیت خود را به همراه پیشنهادهای توسعه و تحلیل های اختصاصی مشاهده کنید.

هیچ ورودی مطابق با درخواست شما یافت نشد.

مشکلی در بخش نتایج وجود دارد؟ ارتباط با پشتیبانی