ارزیابی - تحلیل - پیشرفت

پلتفرم هوشمند توسعه مهارتی

حوزه محتوای دیجیتال - Digital Content Industry

ارزیابی هوشمند

برای هر مهارت آزمون تخصصی طراحی شده که سوالات آن با تحلیل داده ها، توسط هوش مصنوعی انتخاب می شود تا ارزیابی دقیقی از سطح مهارتی شما انجام شود.

یادگیری میکرولرنینگ

دوره های آموزشی به گونه ای طراحی شده اند که در کنار کار و سایر برنامه های روزانه خود بتوانید مسیر پیشرفت را هوشمندانه دنبال کنید.

کارنامه تحلیلی

سطح مهارتی شما در حوزه های تخصصی هر واحد شغلی مشخص خواهد شد تا بر اساس آن مسیر توسعه مهارتی خود را هوشمندانه دنبال کنید.

مسیر آموزشی

با بررسی نتایج و مقایسه عملکرد شما با سایر افراد فعال در این حوزه کاری، نقاط ضعف شناسایی و مسیر آموزشی اختصاصی شما طراحی می شود.

مهارت سنجی مبتنی بر هوش مصنوعی

T-Shape مهارتی
خود را بسازید!

با بررسی واحدهای کاری و نیازمندی های شغلی کسب و کارهای مختلف داخلی و بین المللی، گروه های شغلی مختلف در حوزه Digital Content را دسته بندی کرده و در هر گروه، لیست مشاغل به همراه مهارت ها و توانایی های مورد نیاز آن را مشخص کردیم تا در آزمون های هوشمند مهارتی و تست های شخصیت شناسی اختصاصی هر گروه شرکت کرده و T-Shape مهارتی خود را متناسب با نیاز روز این صنعت ارزیابی کنید. سپس بر اساس نتایچ ارزیابی، مسیر آموزشی اختصاصی شما طراحی خواهد شد تا هوشمندانه فرآیند توسعه مهارتی خود را در پیش بگیرید.

سوالات متداول

T-Shape مهارتی چیست؟

هر زمینه شغلی به مجموعه ای از مهارت های مختلف نیاز دارد که میزان تسلط شخص به این مهارت در چند مورد اصلی باید کاملا حرفه ای و در باقی موارد در حد آشنایی کلی باشد. برای نمایش گرافیکی این مهارت ها از الگوی حرف T استفاده میشود که خط افقی مهارت های کلی و خط عمودی آن مهارت های اصلی و تخصصی را نشان می دهد.

حوزه "محتوای دیجیتال" شامل چه مواردی است؟

صنعت محتوای دیجیتال، یک صنعت بسیار گسترده است که به طور کلی هر داده، اطلاعات یا رسانه ای را که به شکل دیجیتالی وجود دارد شامل می شود. از محتواهای متنی، تصویری، صوتی و گرافیکی گرفته تا پلتفرم های دیجیتالی از قبیل شبکه های اجتماعی، موتورهای جستجو، بازاریابی ویدیویی، صنعت انیمیشن، صنعت Gaming و بازی سازی، حوزه وب و …

دوره های آموزشی چگونه ارائه می شوند؟

پس از شرکت در فرآیند ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، مسیر آموزشی اختصاصی شما طراحی شده و لیست دوره های آموزشی برای شما ارائه می شود که آنلاین و به سبک میکرولرنینگ طراحی شده اند. البته امکان شرکت در دوره های وبیناری و حضوری نیز درصورت نیاز وجود خواهد داشت. پس از تکمیل هر دوره و موفقیت در آزمون پایان دوره، نشان مهارتی آن به رزومه شما نیز اضافه خواهد شد.

گزارش ارزیابی شامل چه مواردی خواهد بود؟

بعد از تکمیل آزمون های مهارت سنجی یک کارنامه عملکردی برای شما صادر خواهد شد که شامل نمره شما در هر مهارت تخصصی و نرم خواهد بود و میزان تسلط کلی شما به این حوزه کاری و همچنین سطح عملکردی شما بر اساس آن پیشبینی می شود. مسیر آموزشی اختصاصی برای توسعه مهارتی شما نیز بر اساس نتایج این آزمون  ها طراحی شده و در کارنامه عملکردی ارائه می شود. امکان به اشتراک گذاری این کارنامه با سایرین و به ویژه کارفرمایان نیز فراهم شده است.

شروع کنید

گروه های شغلی

عنوان شغلی مورد نظر خود را انتخاب کنید، توانایی ­ها و استعدادهای خود را ارزیابی کنید، مهارت­ های جدید یاد بگیرید و جذب بهترین سازمان ها شوید!

متخصص شبکه های اجتماعی

مشاهده مهارت ها

کارشناس SEO

مشاهده مهارت ها

طراح گرافیست

به زودی

تدوینگر

به زودی

متخصص UI/UX

به زودی

فقط کافیه شروع کنی...

افتخار می کنیم به شما کمک کنیم هوشمندانه پیشرفت کنید!