Data Analytics (List) – Gen مدیریتی

عزیز،به بخش نتایج کامل آزمون تحلیل داده در بازاریابی خوش اومدی!
نتایج در سه بخش آماری، تحلیل عملکردی، مقایسه با سایرین تقسیم بندی شده است!


ازت میخوام با حوصله و دقت این گزارش ها رو بررسی کنی...


بخش اول: نتایج آماری آزمون


تاریخ شرکت در آزمون: 04/08/1400

نمره آزمون (از 100 نمره): 31

سطح مهارتی شما: مقدماتی یا Juniorنمرات زیرشاخه های مهارتی شما

نام مولفه نمره شما (از 100)  وضعیت
دانش پایه 27  نیاز به توسعه
َ A/B Testing 18  نیاز به توسعه
آنالیز ANOVA 45  نیاز به توسعه
رگرسیون خطی 36  نیاز به توسعه
آنالیز متن 25  نیاز به توسعه

نمودار تجمعی زیرشاخه مهارتی تحلیل داده در بازاریابی

داده ها بر اساس میانگین تمام آزمون های شما محاسبه شدند!


بخش دوم: تحلیل عملکردی
عملکرد در زیرشاخه های مهارتی

بررسی دقیق عملکرد شما در زیرشاخه های مهارتی، مسیر اختصاصی شما برای توسعه این مهارت را نشان می دهد!

1- دانش پایه

نمره دانش پایه شما : 27

به نظر میرسه باید روی یادگیری این زیرشاخه متمرکز بشی!


معرفی

دانش پایه در تحلیل داده بیش از هر چیز به درک شما از مفهوم رضایت مشتری و تجزیه و تحلیل داده های مربوط به آن متمرکز شده است چراکه یکی از خروجی های مهم و تعیین کننده در تمام فرآیندهای بازاریابی، سطح رضایتی مشتریان از محصول یا خدماتی است که روی آن کار می کنیم. در این زیرشاخه اصول اصلی در مبحث اندازه گیری، بررسی سطح انتظارات مشتریان، طراحی نظرسنجی، تحلیل عملکرد محصول و تکنیک ها و ابزارهای مربوط به آن مورد بحث قرار می گیرد. داشتن مهارت در این زیرشاخه به شما کمک خواهد کرد تا ویژگی های یک محصول یا خدمات را برای افزایش رضایت مشتری ارزیابی کنید، سوالاتی را برای درک اولویت های مشتریان درمورد محصول و خدمات طراحی کنید، تاثیر فعالیت های بازاریابی خود را به حداکثر رسانده و بازده سرمایه را بهینه کنید.

توصیه برای تو

هفته اول دوره آموزشی تحلیل داده در بازاریابی دانشگاه Illinois را با دقت مطالعه کنید. این هفته از 10 جلسه و 82 دقیقه ویدیو آموزشی تشکیل شده که مجموعا حدود 4 ساعت زمان برای تکمیل آن نیاز دارید!2- آزمون A/B

نمره آزمون A/B شما : 18

به نظر میرسه باید روی یادگیری این زیرشاخه متمرکز بشی!


معرفی

آزمون A/B، فرآیند مقایسه دو گروه کنترل و آزمون است. این دو گروه در حقیقت دو نسخه متفاوت از یک فرآیند بازاریابی هستند. فرآیندی که شما تصمیم دارید تاثیر متغیرهای مختلفی مثل نوع عنوان، فنت آن یا حتی تغییر یک عبارت را در آن مطالعه کنید. با توجه به شرایط منحصربه فرد دسترسی به داده ها در بازاریابی دیجیتال، آزمون A/B کاربرد های گسترده ای در این عرصه دارد. داشتن مهارت در این زیرشاخه به شما کمک خواهد کرد تا به خوبی یک آزمایش بازاریابی طراحی کنید، گروه های آزمایش و کنترلی خود را در یک فرآیند آزمون A/B انتخاب کنید و با تجزیه و تحلیل داده های مربوط به آن، تصمیم های درست و منطقی را شناسایی کرده و مسیر فرآیند را به گونه ای مدیریت کنید که نتیجه آن چیزی جز پیشرفت و توسعه نباشد.

توصیه برای تو

جلسات 3، 4 و 5 هفته دوم دوره آموزشی تحلیل داده در بازاریابی دانشگاه Illinois را با دقت مطالعه کنید. این جلسات شامل 28 دقیقه ویدیو آموزشی است که مجموعا حدود 1.5 ساعت زمان برای تکمیل آن نیاز دارید!
3- آنالیز ANOVA

نمره آنالیز ANOVA شما : 45

به نظر میرسه باید روی یادگیری این زیرشاخه متمرکز بشی!


معرفی

آنالیز واریانس یا (ANOVA) مجموعه از روش های آماری است که نشان می دهد آیا یک اختلاف قابل توجه در میانگین داده های دو یا چند گروه وجود دارد یا خیر؟ به طور مثال شما می توانید با کمک این آنالیز بررسی کنید آیا میزان فروش بستنی در 4 فصل سال متفاوت است یا خیر! و اگر تفاوتی وجود دارد تا چه اندازه است و چطور می توان آن را مدیریت کرد. داشتن مهارت در این زیرشاخه به شما کمک خواهد کرد تا به درک کاملی از مولفه های متفاوت در یک فرآیند بازاریابی برسید و با تجزیه و تحلیل داده های خام و اولیه، اثر ترکیبی عوامل مختلف را پیشبینی کنید.

توصیه برای تو

جلسات 6، 7، 8 و 9 هفته دوم دوره آموزشی تحلیل داده در بازاریابی دانشگاه Illinois را با دقت مطالعه کنید. این جلسات شامل 43 دقیقه ویدیو آموزشی است که مجموعا حدود 2.5 ساعت زمان برای تکمیل آن نیاز دارید!
4- رگرسیون خطی

نمره رگرسیون خطی شما : 36

به نظر میرسه باید روی یادگیری این زیرشاخه متمرکز بشی!


معرفی

آزمون A/B، مدل لاجیت، در حقیقیت یک مدل باینری یا صفر و یک است که در علوم بازاریابی کاربرد دارد، این مدل از یک تابع لگاریتمی برای مدل سازی متغیر وابسته باینری استفاده می کند. کاربرد اصلی این مدل و همچنین رگرسیون خطی که مدل پیوسته آن به شمار می رود، و اگر تفاوتی وجود زمانی است که شما تصمیم دارید بر اساس یک سری داده های اولیه، رفتار مشتریان یا هر عامل دیگری را در شرایط پیچیده تر و جدیدتر پیشبینی کنید. داشتن مهارت در این زیرشاخه به شما کمک خواهد کرد تا به درک درستی از انتخاب ها و مولفه های موثر در انتخاب ها در بازاریابی برسید و با اجرای درست تحلیل رگرسیون لجستیک و خطی پیش از شروع یک کمپین یا برنامه بازاریابی، آینده آن را با دقت خوبی پیشبینی کنید.

توصیه برای تو

هفته سوم دوره آموزشی تحلیل داده در بازاریابی دانشگاه Illinois را با دقت مطالعه کنید. این هفته از 6 جلسه و 47 دقیقه ویدیو آموزشی تشکیل شده که مجموعا حدود 2.5 ساعت زمان برای تکمیل آن نیاز دارید!
5- آنالیز متن

نمره آنالیز متن شما : 25

به نظر میرسه باید روی یادگیری این زیرشاخه متمرکز بشی!


معرفی

آنالیز متن به فرآیندی گفته می شود که در طول آن شما می توانید حجم گسترده ای از داده های متنی و محتوایی را تجزیه و تحلیل کرده و با یک جمع بندی هوشمند ماهیت کلی آن ها را شناسایی کنید. به طور مثال نظرت مشتریان در شبکه های اجتماعی درمورد محصول خود را که صورت کامنت های مختلف و با هشتگ برند شما درج شده را استخراج کنید و با اجرای یک آنالیز متن، عناوین و موضوعات کلی که آنها درمورد ان صحبت کرده اند را شناسایی کنید. داشتن مهارت در این زیرشاخه به شما کمک خواهد کرد تا درک درستی از روش های محاسباتی مختلف خلاصه سازی متن داشته باشید و از ابزارهای مختلف برای تجزیه و تحلیل داده های متنی مختلف استفاده کنید تا بتوانید پیش از رقبا ترندهای بازار خود را شناسایی کنید.

توصیه برای تو

هفته چهارم دوره آموزشی تحلیل داده در بازاریابی دانشگاه Illinois را با دقت مطالعه کنید. این هفته از 7 جلسه و 66 دقیقه ویدیو آموزشی تشکیل شده که مجموعا حدود 3 ساعت زمان برای تکمیل آن نیاز دارید!
بخش سوم: مقایسه عملکردی با سایر کاربران


نتایج کلی شرکت کنندگان در این آزمون

ببین بقیه تو این آزمون چکار کردن!

مسیرهای پیشنهادی


قدم اول!

آماده ای یادگیری رو شروع کنی؟دوره های آموزشی

میخوای درمورد دوره بیشتر بدونی؟آزمون های تخصصی

چقدر مهارت هات رو میشناسی؟استعدادیابی

چقدر خودت رو میشناسی؟

نظرسنجی

نظرت میتونه خیلی به ما کمک کنه! پس ممنون میشم یه کوچولو وقت بزاری و کاری کنی بتونیم خدمات خیلی بهتری برات آماده کنیم