تاریخ: 15 مهر 1401

پشتیبانی

به مسیر رشد حرفه ای ولاگری خوش آمدید!

در این مسیر و در اولین قدم، در آزمون های هوشمند مهارت سنجی شرکت خواهید کرد تا توانایی ­ها و استعدادهای خود را ارزیابی کرده و نقاط قوت و ضعف خود را به خوبی شناسایی کنید. سپس بر اساس داده های این ارزیابی، مسیر اختصاصی رشد و توسعه فردی شما در حوزه ولاگری طراحی می شود.​

خبر خوب اینکه!

بتا ( یا همون هوش مصنوعی بتاتیک) در تمام این مسیر در کنار شماست! اما برای اینکه شما رو بهتر بشناسه تا بهتر کمکتون کنه، حتما به نکته های زیر دقت کنید:

فرآیند آزمون ها!

آزمون ها در دو دسته مهارت های تخصصی و شخصیت شناسی هستند که در گروه های 3 یا 4 تایی تقسیم بندی شدند. هر آزمون با هدفی خاص در این لیست قرار داده شده، پس حتما در تمام مراحل شرکت کنید!

هوش مصنوعی!​

انتخاب سوالات و تصحیح آن ها توسط هوش مصنوعی انجام می شود و نتایج آزمون ها به همراه تحلیل های اختصاصی هر کدام، به محض تکمیل هر مرحله در داشبورد شما ثبت می شود که همیشه می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

دوره های آموزشی!​

بر اساس داده های آزمون ها و متناسب با نقاط قوت و ضعف شما، هوش مصنوعی یک مسیر آموزشی اختصاصی به شما پیشنهاد خواهد کرد که ترکیبی از دوره های آنلاین، حضوری و ویبناری بوده و از مراجع و اساتید مختلف انتخاب شده است.
نگران نباشید، بخش زیادی از این دوره ها کاملا رایگان هستند!

آماده سازی!​

دقت، صداقت و آرامش مهترین مولفه هایی هستند که تضمین کننده نتایج صحیح برای این آزمون ها خواهند بود. لذا پیش از شروع، شرایط لازم را آماده کرده و راهنمای شرکت در هر آزمون با دقت مطالعه کنید.