درباره ما

میخواید درمورد ما بیشتر بدونید؟

بتاتیک چطور شکل گرفت؟

شروع مسیر
تیم بتاتیک

 سرچشمه

رضا و مینا علاقه زیادی به راه اندازی کسب و کار خودشون داشتند و ذهنشون پر از ایده های مختلف بود…
مینا در صنعت مشغول بود و به عنوان مدیر R&D، عاشق تحقیق، توسعه و ساختن بود…
رضا هم استارتاپ خودش رو داشت و عاشق تکنولوژی و از همه مهمتر تجارت آنلاین بود!
مسیر مینا و رضا یکی شد و تلفیق این دو علاقه شد “بتاتیک:

ایده پردازی
بتاتیک

اولین هدف

ایده بتاتیک در ابتدا مهارت سنجی هوشمند بود!
آزمون های آنلاینی که مهارت های افراد رو ارزیابی می کنند و البته هوشمند و دقیق هستند!
بعدش گفتیم خب حالا چه فایده؟ افراد بعد از مهارت سنجی یا به دنبال آموزشند و یا شغل! پس باید تغییراتی بدیم و آستینمون رو بالاتر بزنیم!

اجرا
2

ساختن ایده ها

پس تست های مختلفی گرفتیم و به دنبال مشکلات کوچک و بزرگ گشتیم و بیش از هر چیز دنبال راه حل خلاقانه و خفنی بودیم که بتونه مشکلات رو حل کنه!
ایده های اولیه رو سریع و آسون اجرا کردیم و بازخورد گرفتیم!
رویکرد design thinking بهمون کمک زیادی کرد.

تا اینکه دیدیم وقتشه…

سرمایه گذاری
نیتک

بزرگ شدن

 سرمایه گذار اولمون رو پیدا کردیم! خانه خلاق و نوآوری نیتک با مدیریت مهندس بحرینی که بهمون کلی کمک کردند و به سمت جلو هلمون دادن!
در این راه عضو مرکز رشد پارک علم و فناوری خراسان شدیم و ایده بتاتیک مورد تائید داورها قرار گرفت!

اما کجا مستقر شدیم؟
یه فضای باحال و پرانرژی، خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک
شروع کردیم به ساختن…

تیم فنیمون!
تیم فنی بتاتیک

امین توسعه دهنده Front هستش که بهمون اضافه شد و با خلاقیت و مسئولیت پذیری بالایی که داره کلی اتفاقات ارزشمند و خوب رو رقم زده! امین یه پسر باحال و خفنه که هیچوقت نمیگه “نمیتونم” و “از پسش برنمیام” و این مهارتش شده کاتالیزگر بخش فنی ما!

سوشالمون!
تیم بتاتیک

سیمین سوشالمون رو مدیریت میکنه و اهل به تصویر کشیدن و پشت دوربین بودنه! ذهنی پویا داره و دنبال یادگیری و تجربه های جدیده! سیمین همیشه یک سوشال مدیا مارکتر ذاتی هستش که عاشق دورهمی و ارتباطاته و همه دوسش داریم…

محتوامون!
IMG_20220613_131446

زهرا قلم خیلی خوبی داره و تولید محتوا رو انجام میده و سعی میکنه با نوشتن در انتقال مفاهیم به تیم کمک کنه! زهرا اماده و علاقه منده  تا قلمشو در بیاره و ذهنشو بریزه روی کیبورد و البته به همه تیم قدرت کلمات رو نشون بده!

پشتیبانامون!
تیم بتاتیک

عطیه و مهسا ادمین وبسایت و فضاهای مجازیمون هستن و همه جوره هوای تیم رو دارند! با صبر و حوصله به کاربرا کمک می کنند و راه رو بهشون نشون میدن!

گرافیکمون!
تیم بتاتیک

فریده عاشق طراحیه و با ترکیب رنگ ها و اشکال همیشه یه کار باحال و پرانرژی انجام میده و به بچه ها حس و حال خوبی منتقل میکنه!

کاربلدهای ما!
تیم بتاتیک

منتورها و مشاوران زیادی هستند که در پلتفرم همکارمون هستند و از تجربیاتشون در راستای کمک به مخاطبینمون و همچنین توسعه تیممون بهره می بریم…

بنیان گذاران بتاتیک
بنیان گذاران بتاتیک

و اما خودمون…
مینا مدیر عامل و مدیر بازاریابی تیمه و همچنان عاشق تحقیق و توسعه
رضا مدیر محصوله و هر روز ایده های جدید رو جهت بهبود محصول تست و ارزیابی میکنه

خلاصه که...
بتاتیک

خلاصه که ایده بتاتیک کلی پخته شده و الان دیگه به اسم پلتفرم هوشمند هدایت شغلی صداش می کنند!
دنبال این هستیم کاری که شروع کردیم رو به پایان و خروجی خوبی برسونیم!
برای همین محصول همچنان داره توسعه پیدا میکنه…

هدف بتاتیک چیست؟

احتمالا نام “شطرنج بلیتس” یا همان سرعتی را شنیده اید. همان شطرنج معمولی است که فقط یک قانون به آن اضافه شده است: برای تمام تصمیم گیری های خود فقط و فقط 5 دقیقه فرصت دارید! همین یک شرط کافی بوده تا توانایی و مهارت یک بازیکن به کلی در این بازی تغییر کند. همین اتفاق در دنیای واقعی هم رخ داده است! 
​مخلص کلام، بدون اینکه متوجه باشیم، در حال بازی شطرنج آن هم با مدل سرعتی هستیم. باید در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین و دقیق ترین انتخاب ها را شناسایی کنیم، چه در تحصیل و آموزش و چه در کار و مسیر حرفه ای! بتاتیک اینجاست تا در این شرایط، به وسیله همین تکنولوژی، ابزاری هوشمند را در اختیار شما قرار دهد تا به کمک داده ها و تحلیل دقیق آن ها، انتخاب های درست را سریع تر و دقیق تر شناسایی کنید!

کلمه بتاتیک از کجا آمده؟

بتاتیک

بتاتیک یک کلمه ابداعی است که ریشه اصلی آن از هوش مصنوعی بتا گرفته شده که قلب تپنده این استارت آپ به حساب میاد. اما چرا بتا؟

احتمالا درمورد پروتوهای آلفا و بتا در فیزیک کوانتوم شنیده باشید! پرتو آلفا توانایی عبور از یک ورقه کاغذ را ندارد اما پرتوی بتا می تواند به راحتی از آن عبور کند! اگر ما آدم ها نسخه آلفا باشیم، قطعا هوش مصنوعی نسخه بتا خواهد بود که از سطح محاسبات کاغذی به راحتی عبور کرده و می تواند پشت پرده اعداد و تحلیل ها را واکاوی کند!

در اینجا هوش مصنوعی بتا با تحلیل داده ها و مقایسه حجم گسترده ای از اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا هوشمندانه اهداف خود را تیک بزنید. این داستان کلمه بتاتیک است!​

باعث افتخار ماست که تو هم عضوی از تیم ما باشی!

فقط کافیه که فرم زیر را پر کنید! خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت!

"(ضروری)" indicates required fields

مرحله 1 از 2

اطلاعات فردی

(ضروری)
استان محل سکونت(ضروری)