جریان بتا چیست؟

هر آنچه که برای موفقیت نیاز داری

جریان بتا چیست؟

هوش مصنوعی بتا ، هسته مرکزی بتاتیک بوده که قرار است به شما کمک کند تا هوشمندانه اهدافتان را تیک بزنید.
در ادامه، مسیر 8 مرحله ای جریان بتا را دنبال کنید…

استعدادیابی
jaryan1

#1 آگاهی از توانایی ها

در گام اول، بتا مجموعه ای از آزمون های روانشناختی و تست های شخصیتی را برای شما آماده کرده است تا به شناخت دقیقی از توانایی ها و استعدادهای شما برسد. گزارش کاملی از نتایج این آزمون در اختیار شما نیز قرار خواهد گرفت.

بررسی الگوها
jaryan2

#2 زمینه کاری مناسب برای شما چیست؟

بتا علاوه بر بررسی مشخصه های شخصیتی لازم در هر زمینه کاری، نتایج آزمون شما را با نتایج تست های شخصیتی افراد فعال در حوزه های مختلف نیر مقایسه خواهد کرد تا نزدیک ترین الگو به شما را پیدا کند. درنهایت بهترین زمینه کاری، مسیر آموزشی و مهارت های مورد نیاز را به شما پیشنهاد می دهد. این پیشنهاد با ادامه مسیر و شناخت بیشتر شما مرحله به مرحله دقیق تر خواهد شد.

مهارت شناسی
jaryan4

#3 به چه ابزاری نیاز دارید؟

هر زمینه کاری، به مجموعه ای از مهارت های عمومی و تخصصی نیاز دارد. مجموعه این مهارت ها در قالب ساختار T-Shape برای هر زمینه کاری در بتاتیک مشخص شده است که محور اصلی ارزیابی و آموزش شما خواهند بود. لذا با انتخاب زمینه کاری می توانید تنوع مهارت هایی که نیاز دارید و عمق لازم برای هر مهارت را شناسایی کنید و مسیر پیشرفت خود را آغاز کنید.

ارزیابی
jaryan5

#4 سطح مهارتی شما

با انتخاب هر مهارت، در آزمون تخصصی بتا شرکت خواهید کرد که در حین آزمون با توجه به پاسخ های شما میزان سختی سوالات تغییر می کند تا سطح مهارتی شما با دقت مناسبی ارزیابی شود. درنهایت با مقایسه نتایج آزمون شما با سایر افراد شرکت کننده، سطح مهارتی شما مشخص خواهد شد.

طراحی مسیر
jaryan3

#5 برنامه ریزی و توسعه مهارتی

با توجه به نتایج آزمون های مهارتی و مقایسه آن با T-Shape زمینه کاری که مد نظر دارید، بتا برنامه آموزشی اختصاصی شما را طراحی می کند. تمامی سرفصل ها منطبق بر مهارت هایی خواهد بود که شما باید بیاموزید. همچنین با مشخص کردن برنامه کاری و حدود زمانی که برای یادگیری مد نظر دارید، برنامه روزانه و هفتگی مطالعه این سرفصل ها نیز برای شما مشخص می شود.

دوره آموزشی
jaryan6

#6 زمان یادگیری

تمامی محتواهای آموزشی از دوره های آنلاین دانشگاه ها و موسسات بین المللی و معتبر انتخاب و توسط متخصصین بتاتیک ترجمه و در قالب ویدیو و مقاله آماده شده اند تا شما با سرعت و مدل مطالعه مخصوص به خودتان آموزش را دنبال کنید. با گذراندن هر سرفصل در آزمون های میان دوره نیز شرکت خواهید کرد تا در صورت نیاز مسیر آموزشی شما اصلاح شود.

مدیریت روند
jaryan8

#7 هوشمند از جنس واقعی

هر چه شما درمسیر یادگیری مهارت ها پیش می روید، بتا نیز در مسیر شناخت شما پیش می رود. در نتیجه در طول دوره با توجه به عملکرد شما پیشنهاد های مختلفی را از مقاله های آموزشی گوناگون تا عنوان کتاب برای مطالعه یا تجربه یک زمینه کاری خاص دریافت خواهید کرد. حتی با رفتارشناسی دقیق ممکن است بتا به شما پیشنهاد دهد که این هفته را به سفر رفته و فقط استراحت کنید.

نشان مهارتی و گواهی پذیرش
jaryan7

#8 ثبت در رزومه

با اتمام دوره، در آزمون جامع نهایی شرکت خواهید کرد که سوالات آن با بررسی عملکرد شما در طول دوره انتخاب شده است. در صورتی که حداقل امتیاز را کسب کنید، کارنامه مهارتی برای شما صادر شده و نشان تایید مهارت به رزومه شما اضافه خواهد شد.همچنین می توانید با شرکت در آزمونی که توسط برگزار کننده بین المللی دوره برگزار می شود گواهی رسمی آن دانشگاه یا موسسه را نیز دریافت کنید.

از کدوم مرحله میخوای وارد بشی؟

برای ورود به جریان بتا سه انتخاب دارید:
شروع از...

استعدادیابی

درصورتی که ابتدای راه هستید یا قصد دارید استعدادها و توانایی ها خود را شناسایی کنید، از این مرحله وارد شوید تا با آزمون های روانشناختی و تست های شخصیتی، بتا متد فکری و استعدادهای شما را مشخص کند.

مهارت شناسی

درصورتی که در یک زمینه کاری در مارکتینگ مشغول به کار هستید و تصمیم دارید با T-Shape مهارتی این زمینه آشنا شده و مهارت های خود را در این زمینه کاری ارزیابی کنید از این مرحله وارد شوید و زمینه کاری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ارزیابی

درصورتی که مهارتی خاصی را مد نظر دارید و تصمیم دارید توانایی خود را در این مهارت ارزیابی کنید و در دوره آموزشی آن شرکت کنید از این مرحله وارد شده و مهارت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

موفقیت با بتاتیک

سوالات متداول

هزینه شرکت در آزمون ها چقدر است؟

تمامی آزمون ها اعم از عمومی و تخصصی کاملا رایگان بوده و با ثبت نام اولیه و تشکیل پروفایل کاربری می توانید در این آزمون ها شرکت کنید.

نتایج آزمونها رو چطور ببینم؟

پس از شرکت در آزمون نتیجه اولیه که شامل نمره کل و نمرات زیرشاخه مهارتی شماست بلافاصله پس از آزمون برای شما نمایش داده خواهد شد. اما برای دسترسی به جزئیات بیشتر و تحلیل های بتا باید اشتراک ماهانه یا سالانه بتاتیک را خریداری کنید.

هزینه شرکت در دوره های آموزشی چقدر است؟

با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه بتاتیک تمامی دوره های آموزشی برای شما باز خواهد بود و می توانید تا زمان اشتراک خود از آن ها استفاده کنید.

با خرید اشتراک به چه خدماتی دسترسی خواهم داشت؟

با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه بتاتیک، نتایج کلیه آزمونها و مقایسه آن با نتایج سایر افراد برای شما نمایش داده خواهد شد و همچنین به تمامی دوره های آموزشی و مقالات وبلاگ نیز دسترسی خواهید داشت. درصورت اتمام یک دوره گواهی پذیرش نیز کاملا رایگان برای شما صادر خواهد شد.

تفاوت بتاتیک با سایر وب سایت های آموزشی چیست؟

بتاتیک یک پلتفرم ارزیابی و آموزش مهارت بوده که سعی دارد با شناسایی نیازها و اهداف شما بهترین محتواهای آموزشی را اختیار شما قرار دهد. درحقیقت در بتاتیک تمامی دوره ها، آموزش ها و مقالات مختص شما طراحی می شوند تا به بهترین روش یادگیری را تجربه کنید.

چگونه می توانم اشتراک بخرم؟

برای خرید اشتراک تنها کافی است روی عضویت در نوار بالای سایت کلیک کرده و یکی از پلن ها را انتخاب کنید.

چگونه می توانم کارنامه مهارتی را به روزمه خود اضافه کنم؟

پس از تکمیل دوره و کسب حداقل امتیاز در آزمون جامع، گواهی پذیرش و نشان مهارتی به صورت خودکار به پروفایل کاربری شما اضافه می شود.

چگونه می توانم می توانم با پشتیبانی تماس بگیرم؟

شما می توانید از طریق تماس با شماره 02126143058 ، پیام از طریق واتس اپ به شماره 09102864313 و همچنین از طریق ارسال ایمیل به info@Betatik.com با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.