دوره تفکر طراحی کپی


4.7
4.7/5

از 7,093 رای در Coursera

بیش از 345,293 کاربر Coursera در این دوره شرکت کرده اند!

در دنیای امروز، خلاقیت و نوآوری توانایی است که بی شک به آن نیاز دارید. تفاوتی ندارد که مدیر یک برند بین المللی باشید یا موسس یک استارت آپ، یا حتی کارمند یک بخش دولتی یا معلم یک مدرسه خصوصی، از همه انتظار می رود که هر روز بهینه تر از روز قبل عمل کنند و این همان دلیلی است که همه ما به مهارت تفکر طراحی نیاز داریم. در هر سطحی که از یک سازمان قرار داشته باشید، تفکر طراحی شما را به قدرت تفکر خلاق مجهز کرده و فرصت هایی را به شما نشان می دهد که مدت هاست از چشم همه دور مانده است.

در این دوره آنلاین که توسط مدرسه کسب و کار Darden از دانشگاه معتبر Virginia ارائه شده است، ماهیت تفکر طراحی و چهارچوب اجرایی آن در قالب یک فرآیند 4 مرحله ای توسط یکی از بهترین اساتید این دانشکده و یکی از تئوریسین های این عرصه تدریس شده است. در این دوره، در کنار مفاهیم آموزشی و معرفی ابزارهای اجرایی، از مثال ها و نمونه های واقعی بسیاری از برندهای معتبر جهانی که از مهارت تفکر طراحی در کسب و کار خود بهره بردند نیز استفاده شده است تا علاوه بر مباحث تئوری، با فاز عملی و اجرایی این مهارت نیز به خوبی آشنا شوید.

نتایج شغلی گذرندگان این دوره:

جامعه آماری: 203,150 نفر

ویژگی های دوره

پس از اتمام دوره علاوه بر گواهی و نشان مهارتی بتاتیک،گواهی رسمی Coursera  را نیز دریافت کنید.

بلافاصله آموزش را شروع کرده و طبق برنامه خود یادگیری را دنبال کنید.

بدون هیچ گونه اتلاف وقتی، هر آنچه بدان نیاز دارید را یاد بگیرید.

در کنار یادگیری مفاهیم آموزشی، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

پس از مشاهده هر ویدیو، با مطالعه مقاله، مفاهیم را تثبیت کرده و خلاصه برداری کنید.

هر 1  ساعت آموزش میکرولرنینگ برابر با 3.5 ساعت آموزش معمولی است!

نظرسنجی کیفی مدرس دوره (از 1282 دانش آموخته دوره در Coursera) : 4.73/5

Jeanne M. Liedtka

پروفسور بازاریابی و رئیس ارشد آموزش
United Technologies Corporation

جامعه آماری: 2204 کاربر

4.7
4.7/5

گام اول

عضویت رایگان
برای شرکت در دوره ابتدا از بخش عضویت، در سایت ثبت نام کرده و پنل کاربری بسازید. برای شروع دوره می توانید از طرح رایگان استفاده کنید.
عضویت

گام دوم

شرکت در آزمون
مهارت سنجی
پیش از شروع دوره، در آزمون مهارت سنجی شرکت کنید تا نقاط قوت و ضعف شما در این مهارت شناسایی شود. سپس می توانید وارد دوره آموزشی تخصصی خود شوید.
ورود به آزمون

گام سوم

شروع و تجربه
دوره
درس های ابتدایی کاملا رایگان هستند تا شما فضای دوره را به طور کامل تجربه کنید. با ورود به پرتال دوره و انتخاب اولین درس، یادگیری را آغاز کنید. هر درس از یک ویدیو آموزشی و یک مقاله تشکیل شده که پس از تکمیل آنها می توانید وارد درس بعدی شوید.

گام چهارم

یادگیری پیوسته
تا به اینجا همه چیز رایگان بود. پس از عبور از درس های ابتدایی، درصورتی که نتیجه گرفتید این دوره برای شما مفید است، با شارژ ماهانه حساب کاربری و ارتقا آن به طرح برنزی یا نقره ای، تمام دوره های آموزشی سایت برای شما باز خواهد شد.