دوره سازگاری و تاب آوری


4.7
4.7/5

از 63 رای در Coursera

بیش از 2,028 کاربر Coursera در این دوره شرکت کرده اند!

برای زنده ماندن در دنیای امروز که در هر لحظه چشم اندازهای کسب و کار آن تغییر می کند، باید یاد بگیرید با عدم قطعیت ها کنار آماده و آن ها را مدیریت کنید. سازگاری مهارتی است که به افراد و البته کسب و کارها کمک می کند تا مشکلات خود را حل کنند، به چالش های خود غلبه کنند و از لبه فرسایش فاصله گرفته و پایدارتر باشند. سازگاری تقریبا همه چیز است!

سازگاری به مهارت شما در مدیریت و تغییر عکس العمل ها، روش ها و رویکردهایی است که در مواجه با شرایط مختلف نشان می دهید گفته می شود. در حقیقت افراد سازگار، این قابلیت را دارند که در هر شرایطی مدیریت فضا را در درست خود داشته باشند نه اینکه شرایط و تغییرات آن، آن ها را مدیریت کند.

تاب آوری مهارت مهم دیگری است که به توانایی بهبود سریع پس از رخ دادن یک مشکل ارتباط دارد. تاب آوری این توانایی را در اختیار شما قرار می دهد تا با بینش جدید و تجربه هایی از که شکست ها و پیروزی ها کسب کرده اید، به استقبال آینده بروید.

وجود دو مهارت سازگاری و تاب آوری در کنار هم، این قابلیت را به شما می دهد تا یک وضعیت در حال تغییر را از جوانب مختلف بررسی کنید، دیدگاه و تفکر خود را تغییر دهید و بهترین عکس العمل و تصمیم ممکن را شناسایی کنید. معمولا افراد سازگار در میان هرج و مرج شکوفا می شوند و این در حالی است که سایر افراد در این شرایط عقب نشینی می کنند. افراد سازگار دقیقا مصداق همان جمله معروف مایکل شوماخر، قهرمان اسطوره ای مسابقات اتوموبیل رانی، هستند: زمانی که همه ترمز می گیرند، من تازه گاز دادن را شروع می کنم!

در این دوره 4 هفته ای با ابزارها و روش هایی آشنا خواهید شد که به شما کمک می کنند تا هر روز، سازگارتر و تاب آورتر از گذشته باشید و در محیط کار و زندگی روزمره خود از فرصت ها بهترین حسن استفاده را داشته باشید.

ویژگی های دوره

پس از اتمام دوره علاوه بر گواهی و نشان مهارتی بتاتیک می توانید برای گواهی رسمی Coursera  اقدام کنید.

بلافاصله آموزش را شروع کرده و طبق برنامه خود یادگیری را دنبال کنید.

بدون هیچ گونه اتلاف وقتی، هر آنچه بدان نیاز دارید را یاد بگیرید.

پس از مشاهده هر ویدیو، با مطالعه مقاله، مفاهیم را تثبیت کرده و خلاصه برداری کنید.

در کنار یادگیری مفاهیم آموزشی، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

هر 1  ساعت آموزش میکرولرنینگ برابر با 3.5 ساعت آموزش معمولی است!

نظرسنجی کیفی اساتید (از 26 دانش آموخته دوره در Coursera) : 4.69/5

Laurie Cozart

Laurie Cozart

MCC ،MCNLP، مربی، سخنران و مدرس در دانشگاه
University of California, Davis

جامعه آماری: 17 کاربر

4.7
4.7/5

گام اول

عضویت رایگان
برای شرکت در دوره ابتدا در سایت ثبت نام کرده و یک پنل کاربری بسازید. برای شروع می توانید از طرح رایگان استفاده کنید.
عضویت رایگان

گام دوم

شرکت در آزمون
مهارت سنجی
پیش از شروع دوره، در آزمون مهارت سنجی آن شرکت کنید تا نقاط قوت و ضعف شما در این مهارت شناسایی شود. سپس می توانید وارد دوره آموزشی تخصصی خود شوید.
ورود به آزمون

گام سوم

شروع و تجربه
دوره
درس های ابتدایی کاملا رایگان هستند تا شما فضای دوره را به طور کامل تجربه کنید. با ورود به پرتال دوره و انتخاب اولین درس، یادگیری را آغاز کنید.
ورود به دوره

گام چهارم

یادگیری پیوسته
تا به اینجا همه چیز رایگان بود. درصورتی که نتیجه گرفتید این دوره برای شما مفید است، با خرید اشتراک بتاتیک، تمام دوره های آموزشی سایت برای شما باز خواهد شد.
مشاهده تعرفه ها