انتخاب مسیر

حالا بیا شروع کنیم!

یکی از مسیرهای زیرا را انتخاب کنید

home 4

انتخاب زمینه شغلی

زمینه شغلی خود در دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کرده، با مشاهده T-Shape مهارتی، آزمون های ارزیابی خود را آغاز کنید تا بعد از تعیین سطح، دوره آموزشی اختصاصی برای شما طراحی شده و نشان های مهارتی کسب کنید.
home 6

مهارت سنجی

مهارتی که مد نظر دارید را انتخاب کنید تا در آزمون ارزیابی شرکت کرده و پس از تعیین سطح، دوره آموزشی خود را آغاز کنید یا درصورت کسب حداقل امتیاز و رسیدن به جایگاه Master مستقیما نشان مهارتی را دریافت کنید.
home 3

استعدادیابی

آزمون های روانشناختی و تست های شخصیتی را آغاز کنید تا با بررسی متدهای فکر شما و مقایسه آن با افراد فعال در حوزه های مختلف بهترین زمینه های کاری برای شما معرفی و مسیر توسعه مهارت های خود را آغاز کنید.

وقتی زمینه کاری خودت رو انتخاب کردی

انتخاب زمینه شغلی

 هر زمینه کاری بر اساس شرح فعالیت ها و وظایفی که دارد، نیاز به دسته ای از مهارت های عمومی و تخصصی با عمق و سطح متفاوت دارد که تمام این موارد در T-Shape مهارتی مشخص شده است. یکی از زمینه های کاری دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید تا T-Shape مهارتی آن با مشخصات کامل برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به این مهارت ها وارد آزمون جامع مهارت سنجی خواهید شد که پس از تکمیل گزارش کامل سطح مهارتی شما در این  زمینه کاری توسط هوش مصنوعی بتا آماده می شود تا نقاط قوت و ضعف شما شناسایی شود. مسیر آموزشی شما بر اساس نتایج آزمون طراحی شده و در پروفایل کاربری می توانید جزئیات آن را بررسی کنید.

بک2
بک22

وقتی مطمئنی به چه مهارت هایی نیاز داری

مهارت سنجی

درصورتی که یک مهارت خاص را مد نظر دارید مستقیما وارد لیست مهارت ها شوید و یک مهارت را انتخاب کنید. در اولین گام باید در آزمون ارزیابی شرکت کنید. سطح سختی سوالات در طول آزمون با توجه به پاسخ های شما تغییر خواهد کرد و درنهایت درصورتی که امتیاز سطح Master را کسب کنید نشان مهارتی به رزومه شما اضافه خواهد شد و درصورتی که در سطح پایین تری باشید دوره آموزشی بر اساس نقاط ضعف شما در این مهارت توسط هوش مصنوعی بتا طراحی خواهد شد که می توانید در پروفایل کاربری خود جزئیات بیشتر درمورد نتایج آزمون و دوره آموزشی را مشاهده کنید.

بک 4

وقتی اول راهی یا قصد داری خودت رو بهتر بشناسی

استعدادیابی

اولین گام برای توسعه مهارت ها کشف استعداد ها و توانایی هاست که هوش مصنوعی بتا با مجموعه ای از آزمون های روانشناختی و تست های شخصیتی اطلاعات کاملی از متد فکری، توانایی ها و پتانسیل های عملکردی شما کسب خواهد کرد. سپس علاوه بر بررسی این داده ها با ویژگی های شخصیتی مورد نیاز هر زمینه کاری، نتایج آزمون شما را با نتایج آزمون افراد فعال در حوزه های مختلف نیز بررسی خواهد کرد تا نزدیکترین الگو به شما را شناسایی کند و درنهایت با بررسی این داده ها بهترین زمینه های کاری و پیشرفتی را برای شما ارئه خواهد کرد.

بک2

میخوای جریان بتا رو متوجه بشی؟

هوش مصنوعی بتا چطور کار می کند؟