مهارت دانش بازاریابی

چقدر دنیای کسب و کار رو میشناسی؟

دانش پایه بازاریابی

توانایی تدوین استراتژی کسب و کار و اجرای صحیح فرآیند بازاریابی ترکیبی

چرا دانش پایه بازاریابی؟

سوالاتی که هر مدیر یا بازاریابی باید به آن ها پاسخ دهد!

تفاوت بازارهای محصول محور با مشتری محور چیست؟ چرا مشتریان قدیمی ارزشمند هستند؟ سیاست عملکردی در بازاریابی تجربه محور چگونه است؟ چه استراتژی برای کسب و کار خود داشته باشیم؟ چطور می توانیم یک کمپین تبلیغاتی موفق داشته باشیم؟ برندسازی چگونه است؟ و سوالاتی از این دسته که پاسخ آن ها زیربنای اساسی در هر کسب و کاری است. دانش پایه بازاریابی مهارتی است که به شما کمک می کند تا پیش از انجام هر کاری در دنیای کسب و کار، دلیل آن را به خوبی درک کرده و با رعایت اصول پایه به درستی آن را اجرا کنید.

اگر این مهارت را داشته باشید!

درصورتی که این مهارت را به عنوان یک ابزار همراه خود داشته باشید می توانید در زمینه های زیر به خوبی از آن بهره ببرید.

اگر این مهارت را نداشته باشید!

اگر در جعبه ابزار شما جای این مهارت خالی باشد، می توانید انتظار موارد زیر را داشته باشید.

آماده ای خودت رو بسنجی؟

آزمون هوشمند مهارت سنجی

این آزمون با آنچه تا الان تجربه کرده اید متفاوت است! سوالات آزمون از قبل طراحی نشده، بلکه در حین آزمون هوش مصنوعی بتا، پاسخ های شما را بررسی کرده و با مقایسه آن با عملکرد سایر شرکت کننده ها، سوالات بعدی را انتخاب خواهد کرد تا در کمترین زمان با بهترین دقت، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید.

اگه خیلی وقت یا حوصله نداری!

آزمون سریع السیر

این آزمون به گونه ای طراحی شده که نهایتا با پاسخ دادن به 6 سوال ارزیابی تکمیل شود. سوالات به صورت ترکیبی و از تمام زیرشاخه های این مهارت انتخاب خواهند شد.

اگر دنبال نتایج کامل هستی!

آزمون جامع

در آزمون جامع، 4 مرحله را طی خواهید کرد که در مرحله اول سوالات با سطح متوسط قرار داده شده و با توجه به عملکرد شما، سوالات مراحل بعدی انتخاب خواهند شد. هر مرحله شامل 4 سوال از زیرشاخه های دانش پایه، مشتری محوری، استراتژی های ورود به بازار و برند سازی است.

بانک سوالات

سوالات آزمون ها مستقیما از سوالات دوره های آنلاین دانشگاه های معتبر که در وب سایت Coursera برگزار می شود، استخراج شده اند. سطح سوالات نیز با توجه به میانگین پاسخ های شرکت کنندگان به صورت خودکار توسط هوش مصنوعی بتا مشخص می شود.