مهارت نوآوری با تفکر طراحی

تا حالا چقدر موج ساختی؟

نوآوری با تفکر طراحی

قدرت خلاقیت و ساخت آینده ای متفاوت از امروز

چرا تفکر طراحی؟

حرکت از اقیانوس سرخ رقابت به سمت اقیانوس آبی خلاقیت

مهارت تفکر طراحی در حقیقت یک ابزار حل مسئله بوده که بسیار فراتر از یک فکر کردن ساده است. در تئوری اقیانوس آبی چان کیم، رمز موفقیت یک سازمان فرار از پاسخ های قدیمی و رسیدن به روشی جدید برای حل نیاز مشتریان است. روشی که باعث خواهد شد از اقیانوس سرخ رقابت خارج شده و مرزهای بازار را گسترش دهید. تفکر طراحی در حقیقت مسیر مهندسی شده نوآوری است. مهارتی که به افراد کمک خواهد کرد که خارق العاده باشند بدون آنکه نیاز باشد از استعدادی خاص بهره ببرند. خلاقیت فرمول دارد و تفکر طراحی، مهارت حل این فرمول است.

اگر این مهارت را داشته باشید!

درصورتی که این مهارت را به عنوان یک ابزار همراه خود داشته باشید می توانید در زمینه های زیر به خوبی از آن بهره ببرید.

اگر این مهارت را نداشته باشید!

اگر در جعبه ابزار شما جای این مهارت خالی باشد، می توانید انتظار موارد زیر را داشته باشید.

آماده ای خودت رو بسنجی؟

آزمون هوشمند مهارت سنجی

این آزمون با آنچه تا الان تجربه کرده اید متفاوت است! سوالات آزمون از قبل طراحی نشده، بلکه در حین آزمون هوش مصنوعی بتا، پاسخ های شما را بررسی کرده و با مقایسه آن با عملکرد سایر شرکت کننده ها، سوالات بعدی را انتخاب خواهد کرد تا در کمترین زمان با بهترین دقت، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید.

اگه خیلی وقت یا حوصله نداری!

آزمون سریع السیر

این آزمون به گونه ای طراحی شده که نهایتا با پاسخ دادن به 6 سوال ارزیابی تکمیل شود. سوالات به صورت ترکیبی و از تمام زیرشاخه های این مهارت انتخاب خواهند شد.

اگر دنبال نتایج کامل هستی!

آزمون جامع

در آزمون جامع، 4 مرحله را طی خواهید کرد که در مرحله اول سوالات با سطح متوسط قرار داده شده و با توجه به عملکرد شما، سوالات مراحل بعدی انتخاب خواهند شد. هر مرحله شامل 3 سوال از زیرشاخه های دانش پایه، استراتژی نوآوری و اجرای پروژه است.

بانک سوالات

سوالات آزمون ها مستقیما از سوالات دوره های آنلاین دانشگاه های معتبر که در وب سایت Coursera برگزار می شود، استخراج شده اند. سطح سوالات نیز با توجه به میانگین پاسخ های شرکت کنندگان به صورت خودکار توسط هوش مصنوعی بتا مشخص می شود.