مهارت بازاریابی محتوا

کارت با کلمات چطوره؟

بازاریابی محتوا

توانایی تولید محتوای هدفمند برای سایت ها و شبکه های اجتماعی

از مهارت های ضرروری قرن بیست و یک

چرا محتوا پادشاه است ؟

جمله "محتوا پادشاه است" از به یاد ماندنی ترین جمله های بیل گیتس شده است که هر زمان صحبت از محتوا می شود نشانی از آن نیز پیداست. بازاریابی محتوا به عبارت ساده یعنی هر اطلاعاتی را که مشتریان پیش و پس از خرید به آن نیاز دارند را در اختیار آنها قرار دهیم! اما با رشد تکنولوژی و دیجیتالی شدن عصر ارتباطات، جریان اطلاعات به قدری سرعت گرفت که امروز محتوا به یک عنصر حیاتی برای بقای یک کسب و کار تبدیل شده و بیل گیتس لقب پادشاه را به آن داده است. اگر در دنیای دیجیتال زندگی می کنید باید با مفهوم محتوا، روش های تولید آن و بازارایابی آن نیز آشنا باشید.

اگر این مهارت را داشته باشید!

درصورتی که این مهارت را به عنوان یک ابزار همراه خود داشته باشید می توانید در زمینه های زیر به خوبی از آن بهره ببرید.

اگر این مهارت را نداشته باشید!

اگر در جعبه ابزار شما جای این مهارت خالی باشد، می توانید انتظار موارد زیر را داشته باشید.

آماده ای خودت رو بسنجی؟

آزمون هوشمند مهارت سنجی

این آزمون با آنچه تا الان تجربه کرده اید متفاوت است! سوالات آزمون از قبل طراحی نشده، بلکه در حین آزمون هوش مصنوعی بتا، پاسخ های شما را بررسی کرده و با مقایسه آن با عملکرد سایر شرکت کننده ها، سوالات بعدی را انتخاب خواهد کرد تا در کمترین زمان با بهترین دقت، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید.

تحلیل نتایج

شامل نمره کل، سطح مهارتی، نمره در زیرشاخه ها و مقایسه آن با عملکرد سایرین

آزمون جامع

در آزمون جامع بازاریابی محتوا، 3 مرحله را طی خواهید کرد که در مرحله اول سوالات با سطح انتخابی شما قرار داده شده و با توجه به عملکرد شما، سوالات مراحل بعدی انتخاب خواهند شد. هر مرحله شامل 6 سوال از زیرشاخه های استراتژی و برنامه ریزی محتوا، اصول فنی محتوا نویسی و تبلیغ و تحلیل محتوا است.

بانک سوالات

سوالات آزمون ها مستقیما از سوالات دوره های آنلاین دانشگاه های معتبر که در وب سایت Coursera برگزار می شود، استخراج شده اند. سطح سوالات نیز با توجه به میانگین پاسخ های شرکت کنندگان به صورت خودکار توسط هوش مصنوعی بتا مشخص می شود.